• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilimin çözemediği varlık !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Akyl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Emin olun boyle kucuk seyler var bizzat piknikte karsılastım ama bu ps mi bilmiyorum :/ Benim buldugum sey kucuk bir maymuna benziyordu.inanmicaksınız ama avcumun içi kadar bi kurumus maymuna benzeyen bi varlık :S Ve babamla paylastım normal dedi Bebek varlık düşük doğurulduysa vucudu gelismeyip cekebilir demisti :S benimi yedi bilmiyorum ama boyle kucuk cisim gordum ... :D
krdes belgesel izle biras zaten bi avuç kadar olan maymun türü var piknik yaptıgınız yerde ne arıyor bilmiom ama

bencede coğu olmayan şeyi insanları şaşırttırmak için yayınlıyorlar.

illimunatinin işi bunlar :D:D:D:D:D

genemi yabancı ulke arkadas bi tanesıde turkıyede cıksın ne varsa gavurlar buluyor :nse:

Geri