• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir Kanalda Bizden

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
İlk oyunumu attım fakat tekrar tekrar dinliyorum anladığım tek bir şey var ben bu işe uygun değilim galiba :D Biraz kasmıştım kendimi konuşurken önümdeki mikrofondan utanmıştım ulan sanki star tvde canlı yayındayız :D diğer videolarda bu kadar aptal bir ses tonum olmayacağını düşünüyorum :D

Videom

Kanal Linki

Oyun Başlasın - YouTube

vatana millete hayırlı olsun :P

o nasıl bir ses bende diyorum bu çocuk skypede niye ıslık çalıyor konuşmuyor :D

Adamın 40 yılda bir video çekeceği tutmuş. Onunda zevkini kaçırdınız. :D

Yok yok beyler harbi dışarıda bu sesi duyayım tanıyamam anlayabilmiş değilim burnumdan konuştum ben :D Birde konuşurken kendimi deli gibi hissettiğim için moralmanda çökmüştüm ondan biraz tuhaf ses :D dur bakayım bir video daha atıcam yarın yada sonraki gün bakayım yine aynı sesmi olucak.Aynı ses olursa intihar ederim belki :D

Babasından sanane mi? :D İzleyicileri yanlış bilgilendiriyorsun.

Hayır oğlum anlamadım bende mikrofonda konuşurken bir hallere giriyorum :D yine video çektim yine aynı durum.Normalde çok yüksek sesli konuşurum mikrofonla konuşurken salona ses gitmesin diye sesimi kısıyorum bu kezde incelik oluyor heralde yada gerçekten çok ince sesim var ama daha önce sesimle dalga geçen olmadı videoyu dinliyorum ben kendimle dalga geçiyorum :D Yine video çektim bundan yine biraz daha iyi daha ama yinede ince.Sanırım video çeke çeke doğallığıma kavuşucam :D He salondakilerin duymasını istemememin sebebi utanıyorumuyum ne anlamadım :D Euro truck çektim 20 dakikalıık

Hayır oğlum anlamadım bende mikrofonda konuşurken bir hallere giriyorum :D yine video çektim yine aynı durum.Normalde çok yüksek sesli konuşurum mikrofonla konuşurken salona ses gitmesin diye sesimi kısıyorum bu kezde incelik oluyor heralde yada gerçekten çok ince sesim var ama daha önce sesimle dalga geçen olmadı videoyu dinliyorum ben kendimle dalga geçiyorum :D Yine video çektim bundan yine biraz daha iyi daha ama yinede ince.Sanırım video çeke çeke doğallığıma kavuşucam :D He salondakilerin duymasını istemememin sebebi utanıyorumuyum ne anlamadım :D Euro truck çektim 20 dakikalıık
Dublaj yapalım ozaman sana sen çek :D

Geri