• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir Kanalda Bizden

Bunun üzerinden kazanç sağlayabiliyor musun ? İçeriğin sana ait olması falan gerekmiyor muydu ?
Evet biliyorum içeriğin senni olası gerek ama ben bundan bir kazanç sağlamıyorum.Şarkıların hepsinin paylaşım izni var. Yani öyle kolay bir şey değil. Hemen hemen örnek vermek gerekirse; Mesela sizde bir Seksendört kanalı açsanız netten indirdiğiniz şarkıları kanala koysanız, teliften şarkılar yayınlanmaz yasak koyar.O yüzden ben paylaşım iznin alarak yayınlıyorum. Buda kolay bir şey değil ve kanalım, nasıl desem. Hande Yener'in ilk albüm veya klibi mu-yap'dan sonra bende.

böyle herkesin içinde mi :D
özelden at cınım :D ulan bizde başlıcaz hep bi engel :D şimdide adam protein tozu önerdi 150 lira 3 ay alsam 450 lira ulan fakirim lan ben kimse beni düşünmüyor :D bi kaç besin tavsiyesi felan alabilirim :D

benimde kanaldada en çok izlenme bu 19 k olur yakında :D aslında uğraşsam fena hit kaparımda zaman yokki :D

Son düzenleme:
özelden at cınım :D ulan bizde başlıcaz hep bi engel :D şimdide adam protein tozu önerdi 150 lira 3 ay alsam 450 lira ulan fakirim lan ben kimse beni düşünmüyor :D bi kaç besin tavsiyesi felan alabilirim :D

benimde kanaldada en çok izlenme bu 19 k olur yakında :D aslında uğraşsam fena hit kaparımda zaman yokki :D

Hacı valla bende zayıf tipte vücudum var zar zor 63 kilo olmuştum şimdi ramazan geldi bıraktım yine verimli olmayacağı için 55kiloya düştüm bugün tartıldım. Ramazandan sonra tekrar başlıcam,bişe sormak istersen faceden yazarsın. Ulan adamın konusu neydi biz ne konuşuoz :D Neyse uplanmış oluo bişe olmaz :D

ulan hit yapan videona bak :D bana videonu söyle sana kim olduğunu söyliyeyim :D

Bir daha yorum yapmdan önce sümüklerini temizle pis herif ne burnunu cekip duruyorsun :D

sen günlük hayatta şal kullanıyor musun :D sesin bende öyle bir izlenim bıraktı :D

Geri