• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir kız konusu da benden -Tavsiye lazım-

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
Merhaba arkadaşlar.

Aslında bu konularda pek acemilik çekmem fakat genelde kız arkadaşlarımla bar, kafe ve ya spor ortamlarında tanıştığım için şimdi ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Konuya geleyim;

Dershanede bir hatun var, edindiğim bilgiye göre sevgilisinden ayrılalı 1 ay olmuş tam boşluk zamanı, ayarlanması için ideal dönemde. Velhasıl bu hatun şuan gittiğim dershanede. Bakışıyoruz hayvan gibi göz göze hani öyle kesişmek değil bildiğin televizyona bakar gibi bakışıyoruz. (Nasıl bir örnek verdim lan ben) Fakat kıza "Merhaba" demişliğim bile yok. Hatunu Twitter'dan takip ettim 1 hafta sonra da o beni takip etmiş. Ben bu hatunun yanına gidip nasıl konuşacağım, tanışacağım. Ortak arkadaşlarımız çok fakat nasıl tanıştıracaklarını daha onlarda bulamadı. Duyduğuma göre başlarda biraz zor hatunu oynuyormuş fakat sonra açılıyormuş. Tavsiye ve görüşlerinizi bekliyorum. :)

Bakalım ne kadar yaratıcısınız. :D

Not: Eğer bu hatun olursa çıkma teklifi organizasyonumu video olarak sitede sizlerle paylaşacağım. ^^

Twit attığında anladım acı çektiğini :D

RW9h0Cs.png

Ortak arkadaşlarını ayarlayacaksın.Bir tane güzel cafe bulup oraya konacaksınız,ondan sonra arkadaşlarının işi çıkacak onlar toz olacaklar.Eee artık ayı değilsin ya iki kelam edersin :D

Twit attığında anladım acı çektiğini :D

RW9h0Cs.png

Ortak arkadaşlarını ayarlayacaksın.Bir tane güzel cafe bulup oraya konacaksınız,ondan sonra arkadaşlarının işi çıkacak onlar toz olacaklar.Eee artık ayı değilsin ya iki kelam edersin :D

Ulan hahaha :D Lan :D hahha :D lan :D Oğlum nerden aklına geldi tivit şeyi ya :D

Not: Güzel fikir :D

Kizlar sizler için bu kadar değerli olduklarini bilseler bütün sorun çözülür.

Aslında değer olayı 6. aydan sonra başlar kardeşim ya, şimdilik heves olarak görüyorum ve ilişkiye yeni başlarken ilk felsefem "Olduğu kadar olmadığı kader"

Nedendir bilmem ama sevgilisinden yeni ayrılmış bi kıza yazmak bana doğru gelmiyor toprağım :D

Ne alaka olum sanki evliydi dul kaldı.Tee allam ya
Kız sevgilisinden yeni ayrılmış gerçi gönül eğlendirmek miydi önceki ilişkisi bilemem ama sevdiği halde ayrıldıysa kız boşlukta olduğu için gidip o kıza yazmak "bana" doğru gelmiyor ne var bunda hmmm

Kız sevgilisinden yeni ayrılmış gerçi gönül eğlendirmek miydi önceki ilişkisi bilemem ama sevdiği halde ayrıldıysa kız boşlukta olduğu için gidip o kıza yazmak "bana" doğru gelmiyor ne var bunda hmmm

Lan adam evlenicem demiyor teklif edecek altı üstü.Şuraya konu açmış gaz verin diye gaz ver gaz böyle deme :D

Bana gore bu kadar takilmana gerek yok. Kizin yuzune gidersin delikanli gibi 'Bir zamandir seninle bakisiyoruz. Ben sana karsi sanirim biseyler hissediyorum veya hissetmeye basliyorum. Sende ayni seyden dolayi benimle goz goze geliyosan tanismak istiyorum.' diyebilirsin. Cesaretini topla en fazla ben oyle dusunmemistim diyecektir.

A116 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Aynen aslında aradığım anahtar cümle bu veya bunun gibi bir şeydi. Tabii ki yaratıcı şeylere de açığız :D (Yaratıcılık derken "Kıza teklif et kabul ederse elini tut, etmezse kafa at." Gibi şeyler yazmayın lütfen :D )

Bu son üç konu açılmadan önce bende bi konu açmayı düşünüyodum ama vazgeçtim :d

---------------------------------------u :D

Son düzenleme:
Geri