• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir kız konusu da benden -Tavsiye lazım-

Bende gitar çalıyorum ve bir arkadaş tavsiyesi üzerine dedim kıza serenat yapaıym iyi olur belki hoşuna gider dedim oda dedi seni sevecekse önce normal sevsin o şeyleri daha samimi olunca yaparsın demişti o yüzden beklemedeyim çok arkadaşça konuşuyoruz meraba meraba ama bakalım ne olacak bu işin sonu :D

Oğlum bak dikkat et benim ki gibi olmasın. Sonunda kızla konuşmaya gittim, neyse konuştum ettim hoşlanmadan muhabbeti açmadım normal arkadaş gibi konuştum eve geldiğimde twitterdan mesaj atmış "Arkadaşım numaranı istiyor, vereyim mi ?" diye. :(

Geri