• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir Rehber Nasıl Açılır ?

Etiketler konusuna değinilmesi iyi olmuş :)
Eyvallah Melik abi.
Zor bi tarafı yok kaynağını bulun sonra CTRL +C - CTRL+V.
Zor bir tarafından ziyade ben burada sadece işin kaynağını , özünü göstermek istedim Emre'cim. :) Senin dediğin gibi CTRL+C - CTRL+V'lik bir durum yok yani. :)
hakan yine yapmış yapacağını adamsın kanka :D
Eyvallah kardeşim. :D
Forumla ilgilenen Hakan.
En iyi görevini yapan Hakan.
En iyisi Hakan.
Ama hakkını alamayan yine Hakan.

Valla bilmiyorum.MaxiGame yöneticileri Hakan'ı mumla arayacaklar.
Necati , sana bu mesajını editlemeni söylemiştim editlememişsin. :D Sana facebooktanda söylemiştim herkesin emeği var sadece ben emek sarfetmiyorum diye herneyse güzel iltifatların için teşekkürler.

Maxigame tam 6 yıldır var ve bu 6 yılda ne yöneticiler ne görevliler geldi herkez gelir ve birgün gider gidenin yerine mutlaka yeni birisi gelir bu görevliler ayrılırken iyi veya kötü bunları hep kendileri belirlediler bazıları kendi ayrıldı bazılarıda yaptıklarından dolayı görevinden atıldı Maxigame hiç kimseyi mumlar aramaz ancak ve ancak Maxigame i mumla ararlar!
Emre sakin ol kardeşim. :) MaxiGame'yi mumla aramasak yeni üyelik alıp takılmazdık. ;) Tartışma çıkmasın. :)

Bu kadar sert çıkmaya gerek yok, biz sadece düşüncemizi söyledik. :)

Belki hakan gitmiş olabilir ama, görevini en iyi yapan 2 kişiden biriydi. 1, BlackStyle 2. pureLove. Bu adamların üstüne adam tanımam.. Sakın yanlış anlaşılmasında.
Adamın dibi was here. :D BlackStyle , forum king yav. :)
NOT : Deepblue'den sonra.Alem buysa kral Deepblue. :D

- Geri dönme gibi bir olayım olmayacak. Son girişim bu üyeliğede. :D Kahraman abi tarafından lanetlendi diğer üyeliğim. :D

Son düzenleme:
Eyvallah Melik abi.

Zor bir tarafından ziyade ben burada sadece işin kaynağını , özünü göstermek istedim Emre'cim. :) Senin dediğin gibi CTRL+C - CTRL+V'lik bir durum yok yani. :)

Necati , sana bu mesajını editlemeni söylemiştim editlememişsin. :D Sana facebooktanda söylemiştim herkesin emeği var sadece ben emek sarfetmiyorum diye herneyse güzel iltifatların için teşekkürler.

Emre sakin ol kardeşim. :) MaxiGame'yi mumla aramasak yeni üyelik alıp takılmazdık. ;) Tartışma çıkmasın. :)

Ümit abi zaten demirbaşımız o ayrı, görevlilerden Sen ve BlackStyle'nin üstüne tanımam kim nederse desin.

Eyvallah Melik abi.

- Geri dönme gibi bir olayım olmayacak. Son girişim bu üyeliğede. :D Kahraman abi tarafından lanetlendi diğer üyeliğim. :D

tartışma çıkarmak gibi bir amacım yok kimseye sertte çıkmadım sadece herkesin fikrini söylediği gibi bende fikrimi söyledim

Bu arada resim editleyip içeriyi kopyala yapıştırla yazıların renkleri ile oynayıp rehber hazırlanmıyor.İçeriyi alıntı olan konuyu google botları sıralamada sona yerleştirir ?

Kardeşim tartışma çıkarmak istemiyorum ama görevini Hakan kadar iyi yapan birini görmedim.
Bende maxigame yönetiminde Hakan kadar dolap çeviren görmedim.En son başka bir görevli arkadaşının başını yaktı. Arkadaşı olaylardan dolayı özür dilerken hakan hala kendi üyeliğinin peşinde.Düşünün arkadaşının modluk gitti üyelik gitti ben bir şey yapmadım benim üyeliğimi aç diyebilecek kapasiteye sahip bu insan.
Şimdi tek tek alıntı yapamayacam. İlk 4 mesaj sahibi arkadaşlar hakan bu forumdan kendi isteyi ile gitmedi kovuldu. Dönmek için önce destur alması lazım onun iradesinde olan bir şey değil.
Son sözüm bu insanla arkadaş olan dikkat etsin kendine döner dolaşır başınızı yakar.

Geri