• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Biraz İçimi Dökeyim Dedim.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Evet arkadaşlar Konudan hatırlayacağınız üzere hoşlandığım kıza küçük bir sürpriz yapmayı düşünüyordum, ancak ne yazık ki o hayaller suya düştü. :)

Kısaca özetliyorum;

Kız bizim buraya 15 km uzakta bir yerde oturuyor, otobüsle gidip geliyor.. Neyse, perşembe günü ben bunu otogara bıraktım eve dönüyordum. Arkamdan biri şşt dedi, döndüm baktım eski sevgilisi. O anda Allah'a o kadar çok teşekkür ettim ki, o çocuğa kaşıma çıkardığı için. Çünkü kızı sürekli rahatsız ediyordu.

Neyse, döndüm baktım ne var? dedim.. Aniden 3 arkadaşı daha geldi ve 4 kişi oldular. :) 4'e tek olduk yani..

Bana sürekli dik dik konuşmalar, yok o kızla muhabbeti keseceksin felan, bende dik dik konuşuyorum.. Bi yandan dua ediyorum Allahım inşallah bunlar burada benimle kavgaya girerlerde yarın bütün okulu üstlerine yığıp karşığılını veririm diye..

Ancak tahmin ettiğim gibi olmadı, sadece laf dalaşına girdik ve birazda itiş kakış yaşadık.

Evin önüne geldim, kızı aradım böyle böyle sen bunu seviyormusun? hala diye, hayır ne saçmalıyorsun felan demeye başladı.. Kapat telefonu onunla konuşacağım dedi, biraz direttim ama ikna olmadı kapattı telefonu ve onu aradı.

Neyse, ben spora gidiyordum spordan bir kaç arkadaşı aldım dışarı çıktım beni sıkıştıran çocuklar karşıma çıkar umudu ile ama çıkmadılar şansları varmış..

Ertesi gün, benim hoşlandığım kız en yakın arkadaşı (benimde arkadaşım) ile muhabbeti tamamen kesmiş, 1 saatte nasıl olacak işse.. :)

Birde öğrendim ki, eski sevgilisi ile bunlar tekrardan çıkmaya başlamış haliyle biraz koyuyor insana tabii kullanılmak.

İşin garip tarafı, tartışmadan 1 gün önce ve daha öncelerde ise bana sürekli eski sevgilisini kötülüyordu, yok ondan nefret ediyorum, yok ölsün gitsin kurtulmak istiyorum ondan gibilerinden..

2 gün sonra bu duruma gelmek biraz insanı düşündürüyor tabi. :) Eski sevgilisinden nefret etmesinin sebeplerinden biride çocuk bunu bir kaç kere aldatmış.

Ben tartışmadan ertesi gün, okula gittiğimde okuldakileri zor tuttum, gidip çocuğun okuduğu okulu basacaklardı tartışma büyümesin, kız tercihini yapmış diye gerek duymadım o tarz şeye.

Bunları neden anlatma gereği duydum anlamıyorum ama, kafaya takma diyeksiniz takmıyorum zaten. :D Kime bunları anlattıysam, kıza K*şar dedi, ve hayatımda ilk kez bende bir kızın arkasından böyle düşünmeye başladım diyebilirim. :)

Merak ettiğim tek bir nokta var;

Kızlar neden bu kadar karektersiz veya iki yüzlü olmak zorunda? Hepsi olmasada, bize neden böyleleri denk gelir hala anlamış değilim. :)

Ergenlik çağındaki kızların hepsi öyle kafanı takma la.Ben lise okurkende aynı b*ktular hala aynılar.

Edit ne yorumlar yazarımda beni burda yıkarlar

Ben olsam sağlam bir dayak attırırdım o çocuğa :D

Kızda ağzının payını almış olurdu :P

Attıracak olsaydım, ertesi gün çok iyi bir şekilde dünyanın kaç bucak olacağını gösterirdim ama kız seçimini yaptığı için pek birşey yapamadık. :)

Belki kızı zorlamıştır ne biliyorsunki tehtid etmiş bile olabilir sana zarar vermekle .

Gidip Dövseydin 4 Kişi karsına cıkmışlar amacları korkutmak olsa gerek sende öyle değil böyle korkutulur diye gidebilirdin sonra bunların bi tarafları kalkıyor :)

Belki kızı zorlamıştır ne biliyorsunki tehtid etmiş bile olabilir sana zarar vermekle .
İlk aklıma gelen şey bu oldu, içimi okudun resmen.

Öyle bir durum varsa, kız bunu bana söyleseydi durum çok farklı boyuta taşınabilirdi ama kız bunu bana söylemediği sürece benim yapabileceğim birşey yok.
Ayrıca ordaki arkadaşlarımın gözlemlerine bakarsak, kız çok mutluymuş. :)

aşk-ı memnu tadında olmuş hikaye biraz böyle kızlarada kaşar kaşar denmesini anlamıyorum sonuçta çok büyük bir nimetin böyle aşşalık insanlara isminin verilmesi yazık :D

benimde vardı usta 10 ay çıktık görmüş geçirmiş bı kız 16 yaşında 8 kişiyle çıkmış filan ama göz ardı ettim işte hep saflığımdan acıdığımdan kendime sigara bastım ettim marifet değil bunu söylemek ama koyuyor insana bana bela okuduğu halde sevdim neyse

ben ümidimi kestim kızlardan çoğu ergen hala usta takma kafana boşver bak hayatına sporuna sen

Çocugu yine dövebilirdin sonuçta kimse senin yolunu kesemez bir peynir için. Bence topla elemanları dal

Şimdi durum şundan ibaret, bu kız aslında her ne kadar eski sevigilisini kötülesede aslında siz birlikteyken halen onu seviyormuş. Eski sevgilisi onu aldattığı için ona kızmış olabilir ama onu komple silip atacak kadar kızmamış anlaşılan ve seninle 2 sebepten bir araya gelmiş olabilir. Ya eski sevgilisini kıskandırmaya çalışmıştır veya seninle olursa onu unutacağını düşünmüştür ama işler umduğu gibi gitmemiştir ve eski sevgilisi onu arayıp artık ne dediyse kalbi yumuşamıştır ve zaten baştan beri seni kullanan kız hemen eski sevgilisine dönmüştür.

Yani bu durumda şundan emin olabilirsin ki seninleyken senden hoşlandığı ya da seni sevdiği için değildi. O en başından beri kendi derdinde idi. Ya eski sevgilisini kıskandırmak için yaptı veya onu unuturum umudu ile seni kullandı. Bu nedenle hiç canını sıkmaya gerek yok. Seni gerçekten sevmemiş sana değer vermemiş biri için kendini üzmen doğru olmaz. Şu da varki huylu huyundan vazgeçmez sevgilisi onu er ya da geç yine aldatacak ve yine üzülüp canı yanacak ha belki senin duygularını asla anlayamaz ama bütün bu yaptıkları yine onu pişman edecek. Sen bak yoluna bırak onu kendi haline...

Şimdi durum şundan ibaret, bu kız aslında her ne kadar eski sevigilisini kötülesede aslında siz birlikteyken halen onu seviyormuş. Eski sevgilisi onu aldattığı için ona kızmış olabilir ama onu komple silip atacak kadar kızmamış anlaşılan ve seninle 2 sebepten bir araya gelmiş olabilir. Ya eski sevgilisini kıskandırmaya çalışmıştır veya seninle olursa onu unutacağını düşünmüştür ama işler umduğu gibi gitmemiştir ve eski sevgilisi onu arayıp artık ne dediyse kalbi yumuşamıştır ve zaten baştan beri seni kullanan kız hemen eski sevgilisine dönmüştür.

Yani bu durumda şundan emin olabilirsin ki seninleyken senden hoşlandığı ya da seni sevdiği için değildi. O en başından beri kendi derdinde idi. Ya eski sevgilisini kıskandırmak için yaptı veya onu unuturum umudu ile seni kullandı. Bu nedenle hiç canını sıkmaya gerek yok. Seni gerçekten sevmemiş sana değer vermemiş biri için kendini üzmen doğru olmaz. Şu da varki huylu huyundan vazgeçmez sevgilisi onu er ya da geç yine aldatacak ve yine üzülüp canı yanacak ha belki senin duygularını asla anlayamaz ama bütün bu yaptıkları yine onu pişman edecek. Sen bak yoluna bırak onu kendi haline...

o kız belki öyle düşündüğü için böyle davrandı ama bunu farkında olarak yapamamıştır henüz o olgunlukta olabileceğini sanmıyorum baksana liseli daha... Bu yorum daha büyük yaşlara hitap ediyor.Alliance'nin bu yaşadıkları ona tecrübe olur ileride yaşayacağı ilişkilerde adımlarını sağlamlaştırır;)

dostum kaç yaşındasın bilmiyorum ama, bazı arkadaşların dediği gibi BAZI kızlar 15-19/20 yaşlarına kadar inanılmaz derece aptal oluyor, boş işlerle uğraşıp duruyorlar, bunun sebebide kendilerini dünyanın merkezi sanmalarıdır. Kezbanların bir çeşididir işte. İleride eminim çok güleceksin bu günlere... pek takma kafana herkes yaşıyor böyle şeyleri zaten onun ayıbı olduğu aşikar. böyle durumlarda insanlar düştüğü durumdan çok, içten içe çevrenin bu konu hakkındaki düşüncelerini düşünür. yardımcı olabildiysem ne mutlu...

Geri