• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Biraz İçimi Dökeyim Dedim.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

İlk aklıma gelen şey bu oldu, içimi okudun resmen.

Öyle bir durum varsa, kız bunu bana söyleseydi durum çok farklı boyuta taşınabilirdi ama kız bunu bana söylemediği sürece benim yapabileceğim birşey yok.
Ayrıca ordaki arkadaşlarımın gözlemlerine bakarsak, kız çok mutluymuş. :)

Sorun yok o zaman.

Sonuç olarak kızda problem var pek takmamalısın kavgayada gerek yok böyle bir durumda senin yolunu kesmişler felan pek önemli değil sana birşey yapmadıkları sürece kimseyi dövdürmeyede gerek yok birinize karışırlarsa kavgaya başvurabilirsiniz. Geçmiş olsun bu arada kızın oruspuluğu.

o kız belki öyle düşündüğü için böyle davrandı ama bunu farkında olarak yapamamıştır henüz o olgunlukta olabileceğini sanmıyorum baksana liseli daha... Bu yorum daha büyük yaşlara hitap ediyor.Alliance'nin bu yaşadıkları ona tecrübe olur ileride yaşayacağı ilişkilerde adımlarını sağlamlaştırır;)

Liseliyse ne olmuş ? Ben de bunu anlamıyorum herkes tutturmuş bir liselidir gidiyor. Lise yaşındaki bir genç küçümsenecek yaşta mı Allah aşkına ? Siz Liseyi ana okulu ile falan mı karıştırıyorsunuz ? Tamam liseye gelince gençler ergenliğe girebilir abuk subuk hareketlerde bulunabilirler ama genel olarak lise çağındaki bir gencin tam olmasada yeterli bir olgunlukta olduğu kabul edilir.

8 Sene okuyup liseye geçtikten sonra birini liseli diye küçümsemek ve aşağılamak hiç doğru değil bence, hepimiz liseli olduk ve hiçte sizin öyle abarttığınız gibi bir durum görmedim lisede. Bazı tanıdığınız arkadaşlarınızın lisedeyken azıtmış olmaları herkesin öyle olduğu anlamına gelmez. Lise okul hayatının dönüm noktalarından birisidir.

Yabancılara bakıyorum adamlar ilkokul, ortaokuldayken neler neler yapıyor birde bize bakıyorum birbirimizi liseli diye çağırıp ancak boku çıkmış bu saçma sapan geyiği yapıyoruz. Aşın artık kendinizi ve böyle saçmalıklar ile zamanınızı harcamayın.

Liseliyse ne olmuş ? Ben de bunu anlamıyorum herkes tutturmuş bir liselidir gidiyor. Lise yaşındaki bir genç küçümsenecek yaşta mı Allah aşkına ? Siz Liseyi ana okulu ile falan mı karıştırıyorsunuz ? Tamam liseye gelince gençler ergenliğe girebilir abuk subuk hareketlerde bulunabilirler ama genel olarak lise çağındaki bir gencin tam olmasada yeterli bir olgunlukta olduğu kabul edilir.

8 Sene okuyup liseye geçtikten sonra birini liseli diye küçümsemek ve aşağılamak hiç doğru değil bence, hepimiz liseli olduk ve hiçte sizin öyle abarttığınız gibi bir durum görmedim lisede. Bazı tanıdığınız arkadaşlarınızın lisedeyken azıtmış olmaları herkesin öyle olduğu anlamına gelmez. Lise okul hayatının dönüm noktalarından birisidir.

Yabancılara bakıyorum adamlar ilkokul, ortaokuldayken neler neler yapıyor birde bize bakıyorum birbirimizi liseli diye çağırıp ancak boku çıkmış bu saçma sapan geyiği yapıyoruz. Aşın artık kendinizi ve böyle saçmalıklar ile zamanınızı harcamayın.
bende bu liseli geyiğini aşmak istiyorum ama ne yapayım yüzleştirebilsek keşke kızla burda %50 nin üzerinde bir oranla benim dediğim gibi daha çocuk çıkacak.Güncel videolarda tanıtımlarda bende görüyorum yabancı gençler çok daha ileri düzeyde ama bu soruna inemeyiz bir sürü şey çıkar ortaya.

Valla sorma müdür neden kızlar böyle hiç anlamıyorum

Bu hanım hanımcık kızımız boşluktayken sen üzerine denk gelmişsin. Eski sevgilisini hala seviyormuş fakat boşlukta olduğu için ne yapacağını bilmiyormuş, kaçış yolunu bir başkasında aramaya çalışıyormuş. Seninle bu yüzden konuşmuş. Şu sevgilisi olan çocuk, kızın güzel aklını çelmiş. Ama sen Allah'a teşekkür etmelisin seni o kızdan kurtardı diye. Düşünsene, o kızla ciddi bir şeyler olabilirdi. Çok sevebilirdin, uğurunda herşeyi yapabilirdin. Ama, böyle bir karaktersiz kızla olacaktı bunlar. Bu senin başına ya ilerleyen zamanlarda gelseydi? O yüzden, zararın neresinden dönersen kârdır. Sok sopayı gitsin.

Herkesin yorumları için teşekkür ediyorum. :) Kafaya takmıyorum emin olabilirsiniz bu konuda.

Yorumlardada dendiği gibi, kız kendini boşlukta hisseddip benimle konuştu, eyvallah olabilecek birşey ancak gelip benle konuşsaydı belkide daha iyi olabiirdi.

Allah'a tabikide teşekkür ediyorum, gerçek yüzünü bana gösterdiği için, ve çevremdeki herkes bunu söylüyor iş ciddiye binmeden o kızdan kurtulmuşsun diye. :)

Hepiniz değerli yorumları için teşekkür ediyorum beyler sağolun. :)

Geri