• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evet beyler bana aklı başında sorumluluk sahibi bir kaç delikanlı lazım deneme modluk vermeden direk mod olarak deniyeceğim baş vuruları göreyim.

Başvuru forumu açılmıyor.

Davichi, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

1. Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
  2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

Başvuru forumu açılmıyor.

Davichi, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

1. Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
  2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.
Daha önceden yönetimde olupda ayrılanlar başvuru formu açılmıyor.

Deneme moderatör alımları devam etmektedir .. Konuda yazan bölümleri dikkate almadan moderatör başvurusu yapabilirsiniz .. Şuanki yönetimdeki moderatör sayısı inanılmaz derecede az durumda... Yönetimin kadrosunu genişletmemiz gerekiyor moderatörlük görevini layıkıyla yapabileceğini düşünen herkesin başvuru yapmasını ve bilgileri doğru bir biçimde yazmalarını rica ediyorum bizzat ben ilgileneceğim için çok çok kısa zaman içinde başvurularınıza dönüş yapılacaktır

İşini ciddiyetle yapacak bizimle uzun soluklu çalışacak kendisine güvenen, foruma birşeyler kazandırabileceğine inanan ve karşılığında mutlaka birşeyler kazanacak olan kişileri bekliyoruz.

MAXİGAME'DE NEDEN ÇALIŞMALIYIM ? BANA NE FAYDASI OLACAK ?

Maxigame 2007 senesinde küçük bir şahıs forumu olarak yayın hayatına başlayıp zaman içerisinde büyük bir forum ve ticari portal haline gelmiştir. Son yıllarda Maxigame gerek medya gerekse diğer kurumsal mercilerin dikkatlerini üzerine çeken Türkiye'nin en büyük online oyun platformu olmayı başarmıştır.

Maxigame'de görev yapmanızın size bir çok faydalı geri dönüşür olabilir. Bunların bazılarından kısaca bahsedersek :

1. Forumlar, bloglar ve internet ortamı hakkında çok yeni bilgiler öğrenir öğrendiklerinizi insanlarla paylaşıp insanlara faydalı olur ve bunun neticesinde bir deneyim kazanırsınız. Eğer bir gün kendi sitenizi veya bloığunuzu açmak isterseniz Maxigame'deki tecrübeleriniz ve deneyimleriniz sayesinde hiç zorlanmadan ne yapacağınızı bilerek kolay bir şekilde başarıya ulaşabilirsiniz.

2. Yukarıdada belirttiğimiz gibi Maxigame son yıllarda gerek medyanın gerekse bazı önemli kurumların dikkatini özellikle de 2013 te katıldığımız Bumerang Ödülleri ve neticesinde kazandığımız birincilik ile üzerine çekmiştir. Bumerang ödülleri bizim için sadece başlangıçtı daha nice yarışmalara katılıp Maxigame'i bütün Türkiye'ye tanıtıp sesimizi duyuracağız ve alanımızda tartışmasız lider olacağız. Bunun size faydası ise şu şekilde olabilir. Maxigame de yaptığınız paylaşımlar, rehberler herhangi bir kurum veya kuruluş tarafından beğenilebilir ve size muhabirlik, yazarlık, editörlük gibi ciddi fırsat ya da teklifler sunulabilir. Böyle bir durumda isterseniz boş zamanlarınızı değerledirip bu işi yaparak biraz para kazanabilir veya isterseniz tamamen bu işlere yönelerek hayatınızın mesleği haline getirebilir geçiminizi bundan sağlayabilirsiniz.

3. Son olarak bahsetmek istediğimiz önemli bir avantaj ise Saygınlık. Maxigame yüzbinlerce üyeye hitap eden son derece düzenli tertipli ve kaliteli bir platformdur. Böylesine büyük bir platformda görev yapmak ve temsil etmek size prestij ve saygınlık kazandırır. Şuan belki istenilen düzeyde değiliz ama 1-2 yıl içerisinde Maxigame'de görev aldım diyen birine insanlar imrenerek bakacak. Bu yönde çalışma ve planlarımız var ve başarıya ulaşacağımızdan oldukça eminiz.

Bu yazıyı görüğüm her dükkana bu cevabı yazmak istemişimdir ama yazamadım nasip burayaymış :D

Hayır çalışmak istemem :D

KDM5Rv.png

Son düzenleme:
Sosyal haklar, yemek, yol +prim varmı? , kpss ile atanmayı bekleyen dünya kadar öğretmen varken burada moderatör yokluğu var, onca boş öğretmeni moderatör yapsak Türkiyedeki eğitim seviyesi 100% yükselir eminim :) kolay gelsin ;)

göreve gelicek arkadaşlara başarılar diyelim bende şanlıurfaya atanmışım komiser olarak malüm ülke çok karışık :D

Görev almak istediğiniz bölümde kendinize ait en az 3 konunuz olmalıdır, hiç konu açmadan başvuru yaptıysanız fazla umut beklemeyin.

Sosyal haklar, yemek, yol +prim varmı? , kpss ile atanmayı bekleyen dünya kadar öğretmen varken burada moderatör yokluğu var, onca boş öğretmeni moderatör yapsak Türkiyedeki eğitim seviyesi 100% yükselir eminim :) kolay gelsin ;)

Güzel ve ilginç bir yaklaşım, teşekkürler :)

Geri