• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merhabalar arkadaşlar,gelen talepler karşısında memnunuz.Lol bölümüne bir kişi alınmış bir kişi daha alınıcaktır.

Şuan counter strike bölümü için yetkiliye ihtiyacımız vardır tanıtım bölümü için gün içerisinde çok sayıda onaylanması gereken konu geliyor.

Yine metin2 bölümümüzde aynı şekildedir,bu bölümlere acil alım yapılıcaktır.

Özellikle bu oyunlarda aktif oyuncu olan tercih sebebi olucaktır.

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler :)

@Gravity alim bu vsro bölümüne aktif insan almak lazım çok konu açılıyor eski konular var takip edemiyorum o bölümle ilgilenecek aktif biri lazım

Moderatör başvurusu yapacakların dikkatine..!

Başvuru yapmadan önce mutlaka forumda bikaç rehber konusu açmanız ve üyeliğinizin en az 1 aylık olması gerekmektedir.

Eskiden alıntı konu paylaşımı yapılmaması ile ilgili olan kural değişmiş olup alıntı konuların paylaşılması şu şartlar ile serbest bırakılmıştır:

1. Mümkünse alıntısı yapılacak konunun sahibinden izin istenmeli, sahibine ulaşılamıyorsa konu açılabilir ancak sahibi bize ulaşıp konunun silinmesini istediği takdirde konu silinecektir.

2. Konular direk copy paste değilde düzenlenerek içerisindeki yazım hataları ve görsel bozukluklar düzeltilerek açılmalıdır.

3. Konu içerisiğinde başka bir site, kişi veya kuruluşun adı ve reklamı geçmemelidir.

4. Konulara mutlaka etiket eklenmelidir.

5. Konu içeriği alıntı olsa da konu başlıkları sizin tarafından belirnemeli yani özgün olmalıdır.

Bu kurallara uyulduğu takdirde alıntı konu paylaşımı yapılabilir, bu kurallara uymayan alıntı paylaşımlar silinecektir.

görevli arkadaşlara kolay gelsin başarılar

Son düzenleme:
bende gelmek isterdimde zor galiba :D

----------

lol bölümüne bende katılabilirmiyimm Umarım geri dönersiniz :3

Yazılım bölümüne bay eleman aranıyor mu abi ? :D Project Team için gelebilirim belki, eğer ihtiyaç varsa.

Oyun bölümlerine moda ihtiyaç var. Forumun ana teması olmayan bölümler öylesine açılan bölümler ve mod atanarak gereksiz israf etmek istemediğim bölümlerdir. O bölümler olsa da olur olmasa da olur forum için pek bir önemleri yok. Bizim ana temamız oyunlar ve acil ihtiyaç olarak sro ile lol dışı bölümlere mod ihtiyacı var.

Oyun bölümlerine moda ihtiyaç var. Forumun ana teması olmayan bölümler öylesine açılan bölümler ve mod atanarak gereksiz israf etmek istemediğim bölümlerdir. O bölümler olsa da olur olmasa da olur forum için pek bir önemleri yok. Bizim ana temamız oyunlar ve acil ihtiyaç olarak sro ile lol dışı bölümlere mod ihtiyacı var.

Abi tabiki forum senin fakat benim için fark eden birşey yok, sadece ben konu açarım, açtıkça öğrenirim, öğrendikçe gelişirim. Konu açmak için araştırma yaparım bir nevi okul ödevi gibi.

Fakat şunu biliyoruz ki mühendislik fakültelerinin ve derslerinin ilk senesinde programlama dersleri alıyorlar. Yani şöyle düşün o bölüm forumdan bağımsız bir bölüm gibi. Çünkü açtığım sağlam konuların en kötüsünde 1K görüntülenme, ortalama 2k+ görüntülenme mevcut. Özellikle C konuları çok aranmakta.

Ben bir internet kullanıcısı olarak, aradığım bir sorunu uzun uzun hazırlanmış konularda bulamıyorum, kullanıcı kısa ve öz konu istiyor. Hani haber siteleri vardırya, bir paragraf foru sorar, altına alakasız şeylerin cevaplarını verir, ama aslında aradığımız şeyi bulamayız. :D

Neyse nerden nereye geldim. :D Konu açmak isteyen her türlü açar zaten. Rütbe işin eğlencesi aslında.

Abi tabiki forum senin fakat benim için fark eden birşey yok, sadece ben konu açarım, açtıkça öğrenirim, öğrendikçe gelişirim. Konu açmak için araştırma yaparım bir nevi okul ödevi gibi.

Fakat şunu biliyoruz ki mühendislik fakültelerinin ve derslerinin ilk senesinde programlama dersleri alıyorlar. Yani şöyle düşün o bölüm forumdan bağımsız bir bölüm gibi. Çünkü açtığım sağlam konuların en kötüsünde 1K görüntülenme, ortalama 2k+ görüntülenme mevcut. Özellikle C konuları çok aranmakta.

Ben bir internet kullanıcısı olarak, aradığım bir sorunu uzun uzun hazırlanmış konularda bulamıyorum, kullanıcı kısa ve öz konu istiyor. Hani haber siteleri vardırya, bir paragraf foru sorar, altına alakasız şeylerin cevaplarını verir, ama aslında aradığımız şeyi bulamayız. :D

Neyse nerden nereye geldim. :D Konu açmak isteyen her türlü açar zaten. Rütbe işin eğlencesi aslında. Bknz. Doğan görünümlü şahin.

Sana uzun konu hazırla demedim ki ben de sadelikten yanayım her zaman için ama forumu ana çizgisinde ilerletmek istiyorum. Bir oyun forumunda programlama konuları ile ilerleme katedilemez. Ufak tefek katkısı olur ama pek birşey beklememek gerek. Ona harcanacak enerji asıl hedefe yönlendirilirse forum için daha faydalı olur.

Neyse nerden nereye geldim. :D Konu açmak isteyen her türlü açar zaten. Rütbe işin eğlencesi aslında. Bknz. Doğan görünümlü şahin.

Geri