• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Galleon?

JokerKingSize

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2013
Puanı
1
Arkadaşlar ben bir ara Black Galleon içiyodum.(Bilmeyenler için,sigara markası :D)Bu aralar tekrar canım çekti zevk sigarası olarak içmek istiyorum.Fakat bir kaç bakkala sordum yok dediler.Acaba hiç bir yerde mi yok,yoksa kaldırıldı mı?Captain Black de sordum ona da yok dediler. :D

genelde tütüncülerde veya parfümcülerde oluyo kaçak captain blackler :D

Black Galleon bilmemde captain büyük tekellerin hepsinde var burda kaçakçılardada var gerçi ama paketi 10liradan satılıyor

Arkadaşlar ben bir ara Black Galleon içiyodum.(Bilmeyenler için,sigara markası :D)Bu aralar tekrar canım çekti zevk sigarası olarak içmek istiyorum.Fakat bir kaç bakkala sordum yok dediler.Acaba hiç bir yerde mi yok,yoksa kaldırıldı mı?Captain Black de sordum ona da yok dediler. :D
BlackGalleon dediğin şey "Captain Black & Çikolata Esanslı sigara" ise kaldırıldı. Nedeni insan vücuduna normal sigaradan 10 kat daha fazla zarar vermesi.. Hiç bir tekel bayiisinde bulamazsın. Ancak tütün satan yerlerde kaçak olarak bulabilirsin. Paketi üzerinde yakalarlarsa "ailemde bu sigaradan içiyor önceden stoklu almıştık, prensibimdir bandrolü yırtarım" de.

Son düzenleme:

BlackGalleon dediğin şey "Captain Black & Çikolata Esanslı sigara" ise kaldırıldı. Nedeni insan vücuduna normal sigaradan 10 kat daha fazla zarar vermesi.. Hiç bir tekel bayiisinde bulamazsın. Ancak tütün satan yerlerde kaçak olarak bulabilirsin. Paketi üzerinde yakalarlarsa "ailemde bu sigaradan içiyor önceden stoklu almıştık, prensibimdir bandrolü yırtarım" de.

Devletin memuruyla alaymı ediyorsun diye bir araba dolusu dayağı ye diyorsun. Lafı geçmişken Polis dayağıda hiç bir şeye benzememiyor ha çok uzun süredir yemiyorum akllandım mı ki :drym:

Devletin memuruyla alaymı ediyorsun diye bir araba dolusu dayağı ye diyorsun. Lafı geçmişken Polis dayağıda hiç bir şeye benzememiyor ha çok uzun süredir yemiyorum akllandım mı ki :drym:
Abi baktın olmuyor, basıcaksın yalanı. Yapacak birşey yok. Sonuç olarak üzerinde yasak olan bir sigarayı taşıyorsun. Ki yasaklı sigarayı taşımakla, ot-hap taşımak aynı şey..

Geri