• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Atlantis DB ve Panel Full

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhabalar,

Hitsro'nun DB yi paylaşmamla birlikte bu arkadaşlar kendilerine yediremeyip eskiden kapatmış olduğumuz Atlantis serverimize ait dosyaları paylaşarak insanları bir halt olduklarına inandırmaya çalıştılar. Ki ben o dosyaları zaten daha önceden bir çok kişi ile paylaşmıştım.

Paylaştığım ve içlerinden en karaktersiz olan kişi ise "Batuhan Saka" denen şeref yoksunu sürüngendir. Abi abi diye götümde dolandı bende dosyaları alacağını bile bile sunucuma soktum. Onu sunucuya sokarken dosyaların dağılacağından adım gibi emindim ancak, dosyaların paylaşılması önem verdiğim bir konu olmadığından sıkıntı etmedim. Fakat bu dangalak kendisini çok akıllı sanıyor ona göre, o benim haberim olmadan dosyalarımızı çalmış gibi havalara giriyor ve seviniyor :) vah vahhh yazık çok acıdım şimdi ona.

Neyse daha sonra biz Atlantis'i kapattıktan kısa bir süre sonra Batuhan geldi abi server açalım sen de kazan ben de kazanayım dedi. Ama ben onun o dönek ve sinsi huylarını bildiğim için reddettim. Zaten Atlantis'e yapılan saldırılardan dolayı oyuncularımızı kaybetmiştik ve server işinden iyice soğumuştum bir daha server açmama kararı almıştım. Daha sonra zaman geçtikçe sinirlerim yatıştı ve daha önceden önlem alamadığımız exploitlere çözüm bulunması ile fikrimi değiştirip yeniden server açma kararı aldım. Bunu gören aç köpek batuhan, sen tükürdüğünü yaladın sen şöylesin sen böylesin gibi ezik laflarla kendisini tatmin etmeye çalıştı ve forumdan sınırsız olarak banlandı. Çünkü onunla birlikte server açıp ona para kazandırma teklifini reddettiğim için bana kızgındı ve sonrasında her fırsatta foruma girip beni karalayan yazılar yazmaya başladı doğal olarak.

En son benim iznimle sunucumdan aldığı eski Atlantis server dosyalarını Hitsro sahibi Cihan denen arkadaşa vermiş onlarda sevinçle konu açarak aaa Ümit gördün mü sen bizim dosyaları paylaştın biz de seninkileri paylaştık, akıllarınca egolarını tatmin etmeye çalışıyorlar.

İyi de o dosyalar zaten benim umrumda değildi isteyen herkese vermeye hazırdım zaten, madem inanmıyorsunuz buyrun, Atlantis serverine ait son db yedekleri ve Black Pearl paneli, güle güle kullansın herkes.

Yanlız kimse benden Panel veya db kurulumu hakkında yardım istemesin. Dosyalar full olarak aşağıdadır, kurabilen kursun kullansın ;)

Link : https://mega.co.nz/#!pwFjBTQK!MVp3TUT3pIe3FoAwTGiN3246Q20U1tP51Mpc_X4TmDo

Ya benim anlamadığım Ümit paragözdür sırf cebini doldurmak için server açiyor kapatıyor diyorsunuz da Hitsroda basit bir item 250 tl bunu nasıl açıklayacaksınız?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya benim anlamadığım Ümit paragözdür sırf cebini doldurmak için server açiyor kapatıyor diyorsunuz da Hitsroda basit bir item 250 tl bunu nasıl açıklayacaksınız?

250TL mi ?

Şaşırdım :S

Adam sunucunun aylık parasını 1 adet iteme geçirmiş ya la :D

Konuyla aşırı alakasız olacak ama Terk-i Diyar bir üyeye hakaret ettiği için şikayet ettim mesajını ve beni banladı. Bu forumdan çok sey öğrendim çok yararı oldu bana. Gururumu dinlemeyip yine geldim umarım bu mesajımdan dolayıda banlamaz beni.

Bu olaylardan sonra bi serverlerine giriym dedim hiç duymamıştım o swyi baya bi takipçisi var facede. Dedim gayet iyi bir oyun galiba. Market bölümüne bi baktım ki :haha
ESDDzAG.png

Ekranı kaydıra kaydıra bitmedi satılan şeyleri. G*te pamuk eksik bi:D

Ümüt usta seni çok paylaşımcı gördüm yeni db yide paylaşsana bana lazım yeni server açacağım

kapanmış serverin db sini paylaşınca ne oluyorki.Açık olan serverda gm çarına girmek gibi birşeyi onlar asla yapamaz :D

Ümüt usta seni çok paylaşımcı gördüm yeni db yide paylaşsana bana lazım yeni server açacağım

Yalakalığını yaptığınız hitsro paylaşsın ben de paylaşayım. Bu arada adımı düzgün telaffuz etmezsen hakaret kabul edip sınırsız banlarım. Konuşacaksanız adam gibi düzgün konuşun.

En azından 250 ye alıp 300 ve üstüne satıyoruz sizde ne oluyor aldığınız itemler g.t patlıyor

Az önce açılan konuyu gördüm. ''paragöz,paradan başka hiçbirşey görmüyor'' kelimesine kadar acaba mı? diyordum. Ancak ''paragöz'' kelimesini görünce konuyu açanın çocuk ve birşey bilmediğini anladım.Ben yıllardır bu forumdayım ve paragöz olmayan sayılı kişilerden biri Ümit Dursun'dur.

Bende ordudayım isterseniz çocugu tartaklayabilirim büyüklerıne karşı bıdaha saygılı olur.

Bu konuyu da diğer konu gibi dağıtmayın, diğer konu gibi anlayışlı davranmayacğaım çünkü. Rica ediyorum herkes düzgün konuşsun.

Yalakalığını yaptığınız hitsro paylaşsın ben de paylaşayım. Bu arada adımı düzgün telaffuz etmezsen hakaret kabul edip sınırsız banlarım. Konuşacaksanız adam gibi düzgün konuşun.
Tmm ya neden sinirleniyorsun ümit yanlış yazmışım pardon

En azından 250 ye alıp 300 ve üstüne satıyoruz sizde ne oluyor aldığınız itemler g.t patlıyor
Senin gibi hitsro yalakaları biraz daha forumumuz da boş boş konuşacak olursa aynısını bizde yapacağız tabi farklı yöntemle :) bu arada cihan ağabeyine söyle elinden geleni ardına koymasın :)
Bize ana bacı sövdükten 1 saat sonra özür dileyen de kendisiydi ;)

Geri