• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Atlantis DB ve Panel Full

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Konuyla aşırı alakasız olacak ama Terk-i Diyar bir üyeye hakaret ettiği için şikayet ettim mesajını ve beni banladı. Bu forumdan çok sey öğrendim çok yararı oldu bana. Gururumu dinlemeyip yine geldim umarım bu mesajımdan dolayıda banlamaz beni.

birader sen kimi kime şikayet etmişin yav :D çok yanlış kişiye bulaşmışsın

hata sende çoluk çocuğu panel sokmucaktın sonra laf yapıyolar biz seni biliyoruz sonuna kadar destekliyoruz yanlış yapsada arkandayız 4-5 yıldır bu forumdayım bir yanlış yapmadın ama artık farketmez maxigame sahibi olarak ve bize yaptığın iyiliklere karşılıksız kalamayız paragözlükle server açmanın alakasıda yok sunucu parası var ve sen akşama kadar serverle uğraşıyorsun o hitsro dediğiniz adamlar bedavamı oynatıyorlar item satıyolar onlar yaparken haklı deeepblue yaparken paragöz yok öyle bir dünya gece gece sinir oldum konuları görünce

Türkiyede açılan birçok private var ve bu privatelerin neredeyse hepsinde MAXİGAME imzası bulunmaktadır.Zaten aksini iddaa edeninde bu işlerle alakası bile yoktur.

Merhabalar,

Hitsro'nun DB yi paylaşmamla birlikte bu arkadaşlar kendilerine yediremeyip eskiden kapatmış olduğumuz Atlantis serverimize ait dosyaları paylaşarak insanları bir halt olduklarına inandırmaya çalıştılar. Ki ben o dosyaları zaten daha önceden bir çok kişi ile paylaşmıştım.

Paylaştığım ve içlerinden en karaktersiz olan kişi ise "Batuhan Saka" denen şeref yoksunu sürüngendir. Abi abi diye götümde dolandı bende dosyaları alacağını bile bile sunucuma soktum. Onu sunucuya sokarken dosyaların dağılacağından adım gibi emindim ancak, dosyaların paylaşılması önem verdiğim bir konu olmadığından sıkıntı etmedim. Fakat bu dangalak kendisini çok akıllı sanıyor ona göre, o benim haberim olmadan dosyalarımızı çalmış gibi havalara giriyor ve seviniyor :) vah vahhh yazık çok acıdım şimdi ona.

Neyse daha sonra biz Atlantisi kapattıktan kısa bir süre sonra Batuhan geldi abi server açalım sen de kazan ben de kazanayım dedi. Ama ben onun o dönek ve sinsi huylarını bildiğim için reddettim. Zaten Atlantis'e yapılan saldırılardan dolayı oyuncularımızı kaybetmiştik ve server işinden iyice soğumuştum bir daha server açmama kararı almıştım. Daha sonra zaman geçtikçe sinirlerim yatıştı ve daha önceden önlem alamadığımız exploitlere çözüm bulunması ile fikrimi değiştirip yeniden server açma kararı aldım. Bunu gören aç köpek batuhan, sen tükürdüğünü yaladın sen şöylesin sen böylesin gibi ezik laflarla kendisini tatmin etmeye çalıştı ve forumdan sınırsız olarak banlandı. Çünkü onunla birlikte server açıp ona para kazandırma teklifini reddettiğim için bana kızgındı ve sonrasında her fırsatta foruma girip beni karalayan yazılar yazmaya başladı doğal olarak.

En son benim iznimle sunucumdan aldığı eski Atlantis server dosyalarını Hitsro sahibi Cihan denen arkadaşa vermiş onlarda sevinçle konu açarak aaa Ümit gördün mü sen bizim dosyaları paylaştın biz de seninkileri paylaştık, akıllarınca egolarını tatmin etmeye çalışıyorlar.

İyi de o dosyalar zaten benim umrumda değildi isteyen herkese vermeye hazırdım zaten, madem inanmıyorsunuz buyrun, Atlantis serverine ait son db yedekleri ve Black Pearl paneli, güle güle kullansın herkes.

Yanlız kimse benden Panel kurulumu hakkında yardım istemesin. Dosyalar full olarak aşağıdadır, kurabilen kursun kullansın ;)

Link : https://mega.co.nz/#!pwFjBTQK!MVp3TUT3pIe3FoAwTGiN3246Q20U1tP51Mpc_X4TmDo
Abim ben kurdum ama böyle kalıyor

Edit:Sorunu Çözdüm.

Son düzenleme:
Hangi server'a girdiysem kendi itemlerimi yada MAXIGAME imzası attığım tüm itemleri görüyorum ve gerçekten duygulanıyorum ama gönül isterki ümit abiye böyle konuşan, küfür eden, kahraman abime küfür eden bazı yarım kafalı angutlar benim o itemlerimi kullanamasınlar ama şöyle bişey varki demekki bizim gücümüz heryerde görülüyor kendileri eklemekten aciz insanlar server açarsa böyle olur tabi allah bilir database'de benim databasedir. :D

Black Pearl ne zaman açılacak denilse Türkiye çapında ohal ilan ediliyor. Lan korkmayın herkesin tuttuğu kendine, yine 1 numara olacağız :D
Zaten 1. belliydi 2. kim :p

Taaa Msn zamanlarında forumdan adam kaçırmaya çalıştığını bilirim bu çocuğun :D "Gel bak zaten Hakan da bırakacakmış gel sen de bırak ben zaten bıraktım dönmem ben o foruma Hakan da aynı şeyi söylüyor." Bu arada Hakan'a soruyorum öyle bir şeyden haberi yok kendi kendine senaryolar yazmış bir de :D Haftada 1 gün herkese yazardı bunu pek başarılı olamadı gerçi yazık:D

Hahahahaha :D Aynısını bundan bir kaç ay önce bana da skype üzerinden söylemişti. "Biz gittikten sonra kimse kalmadı, onlar emek bilmiyor, kimseye değmez, yardım etme, biz yokuz" falan filan :D Demek sadece bana yapmamış. Ben tabi takmamıştım ama dediklerini onaylamıştım. Yani, dediklerine haklısın evet onlar şöyleler onlar böyleler falan diyip dalgaya vurmuştum. Vay arkadaş :D

Paylastiginiz icin tesekur ederim Bu db nin Ozelikleri nedir ?

2009dan beri bu forumdayım. Fazla mesaj yazmadım hep genel olarak takip ettim oyumu verdim bu foruma. Yıllardır burayı çekemeyen ve kötülemeye çalışan insanlarla dolu. Peki biz bu insanlara kulak asıyor muyuz ? Hayır. Ümit Bey bu forumda gördüğüm en nadir insanlardan biridir. Siz siz olun böyle ***** insanların gazına gelmeyin. Gelir konuşur konuşur giderler. Kalıcı olan bizleriz. Boşverin. Değmeyen insanlara 5 kuruş değer vermeyin. Herkes kendi seviyesine yakışanı yapar zaten.

Yıllardır burdayım böle insanlar bitmez biri gider biri gelir :D çoğu demek istiyorum ama bu bile az gelir %99.90 ı hazır DB ile sw açıp Para Kaldırma peşinde :D bundan tek karlı çıkan sunucu şirketleridir :D 2yıldır aktif sw işletiyorum :D böle ihanet görmedim :D

merhaba admin kolay gelsin, paylaşım için telekkürler. Sorum olucaktı bu DB kaç cap içinde kaç DG itemler mevcud . Denemek istiyorum da, bendeki db ye 125 skilleri ekliyorum hata alıyorum acaba bunda desteklermi diye sordum

----------

2009dan beri bu forumdayım. Fazla mesaj yazmadım hep genel olarak takip ettim oyumu verdim bu foruma. Yıllardır burayı çekemeyen ve kötülemeye çalışan insanlarla dolu. Peki biz bu insanlara kulak asıyor muyuz ? Hayır. Ümit Bey bu forumda gördüğüm en nadir insanlardan biridir. Siz siz olun böyle ***** insanların gazına gelmeyin. Gelir konuşur konuşur giderler. Kalıcı olan bizleriz. Boşverin. Değmeyen insanlara 5 kuruş değer vermeyin. Herkes kendi seviyesine yakışanı yapar zaten.

:haha aynen. 6 sene oldu olacak msj konu vs. herşey yeni üye gibi :) ama yıllardı takipteyiz hep incelerim bu son bir hafta msjlarımda gelişme var :shd

sayın admin bey bu db yi kurdum ama clientden hep sorunlar cıkıyor ilk başta launcher silkroad.exe çalışmayı durdurdu diyordu başkakoydum sonrada açılıyor start vermiyor üçgen içinde sarı ünlem işrati var yazı falan yok no/yes var no dersem atıyor yes dersemde sitey gönderiyor "dasdasdasdad.com" diye :D "not serverin açık olduğana kalıbımı iddaya varım " smc den patch bölmünde version kısmı 22 yazıyor sadece 2.2 mi 1.22 anlayamadım btün clientleri denedim olmadi adres patch de denedim hepsini olmadı hadi silkroad.exe yi boş verdim edxloader ile multı açarken de sanki client çalışıyor gibi yöneticide ama bi türlüü tam client acılmıyor öylece bekliyor "denedim tam 55 dk bekledim " lütfen yardım edebilirmisin yada edermisin sonuçta senin eserin :D

sayın admin bey bu db yi kurdum ama clientden hep sorunlar cıkıyor ilk başta launcher silkroad.exe çalışmayı durdurdu diyordu başkakoydum sonrada açılıyor start vermiyor üçgen içinde sarı ünlem işrati var yazı falan yok no/yes var no dersem atıyor yes dersemde sitey gönderiyor "dasdasdasdad.com" diye :D "not serverin açık olduğana kalıbımı iddaya varım " smc den patch bölmünde version kısmı 22 yazıyor sadece 2.2 mi 1.22 anlayamadım btün clientleri denedim olmadi adres patch de denedim hepsini olmadı hadi silkroad.exe yi boş verdim edxloader ile multı açarken de sanki client çalışıyor gibi yöneticide ama bi türlüü tam client acılmıyor öylece bekliyor "denedim tam 55 dk bekledim " lütfen yardım edebilirmisin yada edermisin sonuçta senin eserin :D
Akşam akşam güldürdün beni :haha başka oyun dene bu normal değil editleri de haliyle farklı :) bu tip db lerden faydalanmak için bu işlerin sarrafı olman gerekir :)

test amaçlı kuruldu sorunsuz çalışıyor bir proplem yok db ve client de. Hatta Karanın karakteri var içinde :D

Arkadaşlar hangi clientte kullanmak mantıklı? Link paylaşabilecek bir arkadaş var mı?

Geri