• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl - Nautilius (07.09.2012)

Şuan "Launcher"da hata alan kişiler , indirmesine falan gerek yok. Oyunun versionu değiştirildi ve test yapılıyor.
Oyunun version eski haline gelince hatasız gireceksiniz.

İndirmeyenler için yeni client bu :)

İnvalid client.Program will be terminated. hatası veryo bnde bişey indirmeme gerek varmı suan?

Yani indirmene gerek yok kendi kendine güncellenecek arkadaşım.

Yeni indirme linkleri eklendi , gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz :)

Files.fm linki varken torrent istemen saçma olmuş. Konudaki files.fm linkinden son hızla indirebilirsin.

Ara sıra abim modem resetliyor, resetlediği zaman indirmenin durmasını ıstemıyorum o yuzden..

iyi güzel ama oyunu indirdim Rar'dan cıkartırken tanı mesajı veriyor . media.pk2 dosya bozuk diyor ne olacak ??

Client'te "particles.pk2" sorunu vardı ve launcherda hata veriyordu. Botla girenler için büyük sorun oluşturduğu için client yeniden upload edildi.

• Tek Link
  • 2 - Part Link
  • 4 - Part Link

olarak yeni linkler eklenmiştir, hepsinden indirebilirsiniz.
Keyifli oyunlar :)

Geri