• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Zamanından

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çok güzel zamanlardı. Silkroad'daki ortamlar çok güzeldir. Çok nadir diğer oyunlarda böyle ortamların olması. Hatta yok bile denilebilecek kadar azdır. Silkroad'ın kendine çeken bir büyüsü vardır. Hâlâ şu zamanda bile çok kaliteli bir Silkroad P. Serveri 4-5 bin oyuncu rahat alabilir.

Böyle özlem duyuyorsunuz ama, oyun açılınca aradan bir süre geçiyor bırakıp gidiyorsunuz, son serverda kendim şahit oldum. İşte bu yüzden tekrar açmak istemiyorda olabilir Deepblue :)

İlk kurulduğu zamanı hatırladım da forumda ve kurucularında ne heyecan vardı :D

Gecenlerde bunu arıyordum zamanında ne bagırmışım be :D o aldıktan sonra hoooo diye bagıran ben . ulan berkecanda sakin lan deyip kendıde bagrdı sonra efsane zamanlar

Geri