• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MaxiGame Black Pearl Geri Dönüyor !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kamufle_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben şahsen guild master ları eteğinde dolaşmıyorum, ayrıca açılsa da oyuna girerim 3-5 gün takılırım sonra çıkarım. Sebebi silkroad baydı, alışkanlıktan foruma ara sıra giriyorum :)

İsro da durum pre yoksa 1 saat oyun bir saat bekleme. mause macro yazdım ben tıklıyordum mouse 12345 kısır düngü . Tat yok artık.

Bence son halini oynamadan yorum yapmamak lazım 13 silkle giriş yapıp 4 saat tek tık oyuna girilebiliyor.
İsroya bu kadar laf yapmanızı anlıyorum oyun zor zor olması lazım ki oynadığına değsin. Ben eskiden yerden topladığım alchemy material çöpüne bile değerli bulurdum. Şuan millet ver goldumu ver silkimi ver spmi oyunumu oynayayım 1 hafta krallar gibi diyor privatede insanları aşırı raylarından çıkardılar en ama en önemlisi bu oyun eskiden daha berbat bir halde girerken beklemenin verdiği heyecan bir yana birde ızdırabı vardı internet kafe ortamında oynandığı vakitleri diyorum. Şuan sadece 13 silk en fazla 20₺ gir babalar gibi 4 saat tek tıkla serverine keyfine bak phbot zaten çalışır durumda oda 1$.
Bu şirket ne yapsa yaranamıyor insanlara :pcorn

Şahsi olarak silkroaddan en çok zevk aldığım zamanlar sjsro, ecsro zamanlarıydı. Benim için o kadar zevkliydi ki, charı bota atar film gibi saatlerce izlerdim ekranda :). Şimdi silkroadda kesinlikle bu heyecan yok.

Şahsi olarak silkroaddan en çok zevk aldığım zamanlar sjsro, ecsro zamanlarıydı. Benim için o kadar zevkliydi ki, charı bota atar film gibi saatlerce izlerdim ekranda :). Şimdi silkroadda kesinlikle bu heyecan yok.
Kesinlikle

- - - Güncellendi - - -

Edit : [MENTION=618]tombalaci_46[/MENTION] Sibi bot vardı o zamanlar...

yargılamıyorum, çünkü benim de en zevk aldığım şey charı bota atıp film gibi izlemekti ama bir mmorpg'de en zevk veren şey buysa bir problem var :D ya bizde ya oyunda :D

Eskiler , eskiden bir çok şey güzeldi yani bota koyup öyle izleyip zevk alan insan bile çoktu sanırım ama şimdi yıl olmuş 2019 ne bileyim bir çok oyun bir çok değişik şeyler var mobil olsun pc , ps4 ,xbox değişik değişik şeyler hala silkroad vs oynayıp zevk alabilen varsa helal olsun

yargılamıyorum, çünkü benim de en zevk aldığım şey charı bota atıp film gibi izlemekti ama bir mmorpg'de en zevk veren şey buysa bir problem var :D ya bizde ya oyunda :D

Sen kırıksın sarkocum baksana glavie ile mezar kazıyorsun :D

Saol kardeş :) Bu konudaki fikrin nedir ? Mevzuyu başka yere çektik direk. Bence tüm Master ve Şuan ki server sahiplerini 1 odaya kilitleyelim. Ak G**, Kara G** ortaya çıksın. :D

Blackpearl konusu mu? :) Valla bilmiyorum ya uzun zamandır oynamıyorum, bıraktım ama Ümit abi açmak istememekte haklı. Oyuncu kitlesi belli, bir iki gün oynarlar ya kaybettikleri ilk kale savaşından sonra bırakır giderler ya da başka bir neden yaratırlar kendilerine.

Yıllar sonra siteye giriş yapayım dedim. kendimi bu konuda buldum.
DarkEmpire olarak güzel vakitler geçirmiştik. zaten bu privatelerden sonra diğerleri fazla tat vermedi.
sanırım oyuna doyduk.

Geri