• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BlackPearl / (Nautilus) - 80Cap - Yeni Sistem / Kayıt ve İndirme Linkleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler sakin olun. Ya server ne zaman açılacak diyorsunuz adamlar 2-3 gün daha süre istiyor. Biraz sabırlı olun ya. Düzelteceklerdir elbet sorunları. Zaten sorunlar var düzeltmeye çalışıyoruz diyo adamlar. Neyi anlamıyorsunuz anlamadım ki ? Sürekli aynı şeyler yazılıyor. Konuyu biraz takip edin aynı şeyleri yazıp durmayın.

sw güzel gibi geldi ama beyük bi sorun keşfettim bu silk pointleri mbottan topluyamıcaz gerçi sorun deil elle kasan daha fazla kasar on no olmuş^^

deli oyun olmuş ama reklam yapılmalıydı bence...böyle bir sistem cok oyuncu çeker diye düşünüyorum

Hymera açılmadan güzel reklam yapılmıştı. Ama server kapatılmak zorunda kaldı. Server tam otursun en iyi reklamı yapacaklarını düşünüyorum.

Abi son bir ricam var. Oyunu kapatırken bi notice atın en azından. Herkes foruma girip bakamıyor..

Ya abi skill bar bembeyaz fotoğraf ta koydum bir önceki sayfada var. Bir yardımcı olur musun nasıl düzelecek ?
+1 Aynı sorun bendede var

Bkz:
bqyyn.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri