• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BlackPearl / (Nautilus) - 80Cap - Yeni Sistem / Kayıt ve İndirme Linkleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ümit Abi Oyun Bugün Tahminen Açılır mı Bide Test Yazıyor ama Acaba Gerçekten Test mi yoksa adımı Öyle Şimdilik ?

sen böyle giderse admin olursun he

arkadaşım daha önce BlackStyle bi açıklama yaptı arkadaş hakkında demekki bir yardımı dokunuyor bunu eleştirmek yerine bize sağladığı faydalara bak unutmaki upload da oda yardım etti ve bildiği birşey varki yardım etmeye çalışıyor

Sayfa düzeltilemedi daha, az bekleyin düzelince söyleyeceğim. Server bugün açılacak evet.

arkadaşım daha önce BlackStyle bi açıklama yaptı arkadaş hakkında demekki bir yardımı dokunuyor bunu eleştirmek yerine bize sağladığı faydalara bak unutmaki upload da oda yardım etti ve bildiği birşey varki yardım etmeye çalışıyor

bende diyorum işte takıma almalılar adamı emeklerinin karşılığı versinler gm yardımcısı olsun en azından playerlarla ilgileniyor yardım etmeye çalışıyor

Abi o zaman bitince söyleyin 1saat sonra açın. Bizde reklam yapalım, daha adam akıllı reklam yapmadık :D 100kişiyle mi oynucaz? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri