• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BlackPearl Online Kadro Değişimi (Önemli Açıklama)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
8trdgdc3.png

Kadromuzdaki eski coder arkadaşımız ile bazı anlaşmazlıklar nedeni ile yollarımızı ayırdık, ve bunu resmi olarak açıklama fırsatım olmamıştı. Hiç bir zaman onun BP için yaptıklarını inkar edemem, kendisi BP için çok şeyler yaptı hatta BP nin varolması onun sayesindeydi o nedenle buradan eski coder arkadaşımız Sezer'e teşekkür ediyorum tekrardan ve yolu açık olsun diyorum.

Boşalan coder mevkisi için arayışlar içerisine girdik ve GNGWC Silkroadın yapımcısı olan Fikret (FaTaL_ERR0R) arkadaşımız ile anlaştık. Kısaca şuandan itibaren artık beraber çalışacağız ve BP de GNGWC Silkroada dair bazı izlere rastlayacağız. Bunu söylememin nedeni kimsenin GNGWC silkroaddan birşeyleri çaldığımızı düşünmesini istemememden dolayı.

GNGWC Silkroadı bilmeyenler duymayanlar olabilir, GNGWC Silkroad bir çok köklü değişillik ve yenilik ile en ilgi çekici serverlar arasına girmiş ancak bazı maddi sebeplerden dolayı bir türlü amacına ulaşamamış bir serverdir.

Bu birliktelik ile birlikte amaçlarımızı birleştirdik ve hedefimize emin adımlar ile yürüyoruz... Birlikteliğimiz her iki taraf için de hayırlı olsun ve Fikret arkadaşımıza aramıza hoşgeldin diyorum.

Bknz : Gngwc Silkroad Online | Facebook

Moderatörün son düzenlenenleri:
şuan'ki gm kadrosu aynımı kalıcan yeni server'da abi ?

Bu kadronun iş yapacağına inanıyorum ne derler insanların başarılarını seçtiği yönler belirler biz takım olarak fikreti seçtik ve şansımızı ondan yana kullandık Allah utandırmasın.

Bu şahsen benim düşüncelerimdir , sezerin emeklerinden sonra fikretin gelmesi veyahüt başkasının gelmesi(kim olursa olsun) doğru değil , sezer kadar bilgili birisinin gelebileceğini sanmıyorum :) Üstelik sezerle fikret arasındaki seviye farkını benden iyi biliyorsunuz (gerek küfür gerek davranış)

Siz böyle adamlarlamı çalışıcaksınız? Ne olursa olsun seviyeyi korumak gerekir bir oyun kurucusu böyle küfür ediyorsa o oyun batar :)

Okuduğunuz için teşekkürler , bu yorum 1-2 saate silinicek biliyorum ve facebookdaki küfürlerde öyle birşey olduğunda maxigame benim için bitmiştir 3 senelik üyeliğime nokta koyarım

Mesajını kurallara uygun olarak ufak bir düzelttim :)

Sezer hakkında yanlış şeyler yazmak istemem çünkü hala arkadaşımdır tabi benim için o ne düşünür ne eder bilemeyeceğim.Ama şöyle bir şey de var ticarette baban olsa tanımaman gerekir derler o misal ben sezer den hep en iyilerini hep en güzellerini ve sorunsuzlarını bekledim ama tek ben değil tüm takım hep hüsranla karşılaştık.Emeğine sağlık kimsede olmayan job war sistemini o yazdı ve hakkımız olduğu için iade de etti eyvallah ama keşke işlerini tam ve yarım yamalak yapmasaydı da bizi de kırmasaydı.

Bir daha konu altında sezer ile fikret arasında karşılaştırma görürsem vay haline.

Bi tavsiyede bulunmak istiyorum bakın sw nin adını değişin sw nin adını duyanlar eskisi gibi sanıp gelmiyebilirler bence yeni bi sw ismiyle açarsanız güzel olur

Mesajını kurallara uygun olarak ufak bir düzelttim :)

Sezer hakkında yanlış şeyler yazmak istemem çünkü hala arkadaşımdır tabi benim için o ne düşünür ne eder bilemeyeceğim.Ama şöyle bir şey de var ticarette baban olsa tanımaman gerekir derler o misal ben sezer den hep en iyilerini hep en güzellerini ve sorunsuzlarını bekledim ama tek ben değil tüm takım hep hüsranla karşılaştık.Emeğine sağlık kimsede olmayan job war sistemini o yazdı ve hakkımız olduğu için iade de etti eyvallah ama keşke işlerini tam ve yarım yamalak yapmasaydı da bizi de kırmasaydı.

Bir daha konu altında sezer ile fikret arasında karşılaştırma görürsem vay haline.
Karşılaştırma yapmalarına da gerek yok ki Karaca. Fikret'i izledim ben database ile uğraşırken 1-1.5 saat. Adam çalışıyor, sezer de iyi bir coder ama Ümit abi Fikret'i seçmiş. Yapacak hiçbir şey yok. Fikret de iyi bir coder yani. GNGWC'i takip ediyordum ben şahsen :)

Herkes iyi insan olabilir veya iyi arkadaşın olabilir ama bu sonuçta iş 'tir. İş gereği adımlar atmış Ümit abi saygı göstermek düşer tabi :)

Karşılaştırma yapmalarına da gerek yok ki Karaca. Fikret'i izledim ben database ile uğraşırken 1-1.5 saat. Adam çalışıyor, sezer de iyi bir coder ama Ümit abi Fikret'i seçmiş. Yapacak hiçbir şey yok. Fikret de iyi bir coder yani. GNGWC'i takip ediyordum ben şahsen :)

o değil ben seçtum :haha

ha o ha ben fark etmez.Biz bir takımız umarım her şey yolunda gider.

Hayırlı olsun her işte bir hayır var demek lazım. :) İleride göreceğiz bakalım Fikret arkadaşımızın yapabildiklerini.

fikreti severım mervde birlikte oynamışlıgımız var. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri