• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BlackPearl Online Kadro Değişimi (Önemli Açıklama)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Siz anlamıyorsunuz halen... Sezer'e kötü demedik, Sezer en iyi Coderlerden biriydi ancak son zamanlarda işini boşlamaya başladı. Serverin durumu zaten iyi değildi (ddos belası yüzünden) Sezer de öyle boşlamaya başlayınca server hepten dibe vurdu. Adam dünyanın en iyi coderi olabilir ama çalışıp çabalamadıktan sonra boş.

Biz Fikret'ten isro da olmayan sistemler veya ağzımızı açık bırakacak sistemler yazmasını beklemiyoruz, Fikret kardeşim 2 avatar ekle dediğim de tamam abi eklerim diyip onu eklemesini bekliyorum. Ufak tefek şeyler istiyoruz biz. Fakat bu ufak tefek şeyleri Sezer'e bir türlü yaptıramıyordum. Aynı şeyi bin kere söylüyordum üzerinden haftalar geçiyordu ancak yaptırabiliyordum ve burda oyuncular bana yüklenip duruyordu. Guild amblemlerini düzelttirmek için canım çıktı resmen. Bunlar sadece örnek. Özel şeyleri ortaya dökmek istemiyorum ama bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapıp beni zorla sinirlendiriyorsunuz.

Kim iyi bir coderi kaybetmek isterki sebepsiz yere ? onunla uzun süre çalıştık abi kardeş, arkadaş gib olduk. Beraber çalışmaktan zevk alıyorduk, birbirimize alışmıştık. Ama o sonuna kadar ciddiyetini koruyamadı ve bizi zor duruma düşürdü. İş ayrı arkadaşlık ayrı, böyle bir karar alınması gerekiyordu ve kararımızı aldık. Bu karar da oyuncular için alındı keyfimiz için değil. Siteyi takip etmediniz mi hiç ? günde kaç konu açılıyordu ? yok amblemler bozuk, yok avatarlar trade edilmiyor, yok uniqler çıkmıyor vs vs vs bir sürü ıvır zıvır küçük sorun vardı ama Sezer'e bunları bir türlü yaptıramıyordum hep tamam yaparım diyip sonra da boşluyordu. Oyuncular ve Sezer arasında sıkışıp kalıyordum, ne oyunculara kızabiliyordum ne de Sezer'e kızabiliyordum kalbi kırılmasın diye... Black Pearl Online ciddi bir oyun ve ciddi bir kesime hitab ediyor, bu şekilde düzensiz ve ciddiyetsiz bir çalışma ile bir yere varamazdık...

Artık Sezer hakkında birşey duymak istemiyorum. İşini düzgün yapmıyordu yollarımız ayrıldı. Bu kadar, bitti....

s*l*kca bir olaydan dolayı üyeliğim banladı uzun zamandır giremiyorum siteye takipte edemiyorum bu üyeliğide arkadaşım açtı ben 3 senedir forum olarak maxigame kullanıyordum memnundumda fakat son zamanlarda olan olaylardan dolayı üyeliğimi kaybettim . neyse ya hayırlısı olsun biri gelir biri gider en iyisi saten yaptıklarıyla belli olacaktır. eğer rahatsızlık verdiysem çok özür dilerim size sadece görüşlerimi bildirmek istedim.
Siz anlamıyorsunuz halen... Sezer'e kötü demedik, Sezer en iyi Coderlerden biriydi ancak son zamanlarda işini boşlamaya başladı. Serverin durumu zaten iyi değildi (ddos belası yüzünden) Sezer de öyle boşlamaya başlayınca server hepten dibe vurdu. Adam dünyanın en iyi coderi olabilir ama çalışıp çabalamadıktan sonra boş.

Biz Fikret'ten isro da olmayan sistemler veya ağzımızı açık bırakacak sistemler yazmasını beklemiyoruz, Fikret kardeşim 2 avatar ekle dediğim de tamam abi eklerim diyip onu eklemesini bekliyorum. Ufak tefek şeyler istiyoruz biz. Fakat bu ufak tefek şeyleri Sezer'e bir türlü yaptıramıyordum. Aynı şeyi bin kere söylüyordum üzerinden haftalar geçiyordu ancak yaptırabiliyordum ve burda oyuncular bana yüklenip duruyordu. Guild amblemlerini düzelttirmek için canım çıktı resmen. Bunlar sadece örnek. Özel şeyleri ortaya dökmek istemiyorum ama bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapıp beni zorla sinirlendiriyorsunuz.

Kim iyi bir coderi kaybetmek isterki sebepsiz yere ? onunla uzun süre çalıştık abi kardeş , arkadaş gib olduk. Beraber çalışmaktan zevk alıyorduk, birbirimize alışmıştık. Ama o sonuna kadar ciddiyetini koruyamadı ve bizi zor duruma düşürdü. İş ayrı arkadaşlık ayrı, böyler bir karar alınması gerekiyordu ve kararımızı aldık. Bu karar da oyuncular için alındı keyfimiz için değil. Siteyi takip etmediniz mi hiç ? günde kaç konu açılıyordu ? yok amblemler bozuk, yok avatarlar trade edilmiyor, yok uniqler çıkmıyor vs vs vs bir sürü ıvır zıvır küçük sorun vardı ama Sezer'e bunları bir türlü yaptıramıyordum hep tamam yaparım diyip sonra da boşluyordu. Oyuncular ve Sezer arasında sıkışıp kalıyordum, ne oyunculara kızabiliyordum ne de Sezer'e kızabiliyordum kalbi kırılmasın diye... Black Pearl Online ciddi bir oyun ve ciddi bir kesime hitab ediyor, bu şekilde düzensiz ve ciddiyetsiz bir çalışma ile bir yere varamazdık...

Artık Sezer hakkında birşey duymak istemiyorum. İşini düzgün yapmıyordu yollarımız ayrıldı. Bu kadar, bitti....

Kim iyi bir coderi kaybetmek isterki sebepsiz yere ? onunla uzun süre çalıştık abi kardeş, arkadaş gib olduk. Beraber çalışmaktan zevk alıyorduk, birbirimize alışmıştık. Ama o sonuna kadar ciddiyetini koruyamadı ve bizi zor duruma düşürdü. İş ayrı arkadaşlık ayrı, böyle bir karar alınması gerekiyordu ve kararımızı aldık. Bu karar da oyuncular için alındı keyfimiz için değil. Siteyi takip etmediniz mi hiç ? günde kaç konu açılıyordu ? yok amblemler bozuk, yok avatarlar trade edilmiyor, yok uniqler çıkmıyor vs vs vs bir sürü ıvır zıvır küçük sorun vardı ama Sezer'e bunları bir türlü yaptıramıyordum hep tamam yaparım diyip sonra da boşluyordu. Oyuncular ve Sezer arasında sıkışıp kalıyordum, ne oyunculara kızabiliyordum ne de Sezer'e kızabiliyordum kalbi kırılmasın diye... Black Pearl Online ciddi bir oyun ve ciddi bir kesime hitab ediyor, bu şekilde düzensiz ve ciddiyetsiz bir çalışma ile bir yere varamazdık...

Beni zorla sinirlendirmeyin :'( Güzel laf :)

----------

2009 dan beri bu site üyeyim güvenimi boşa çıkarmadı inş güzel bişeyler ortaya çıkıcak

----------

Ama sizden bi ricam var bu 120 görevlerindeki cave girme sınırını kaldırın olurmu bide bütün mekanlar açık olsun jupiter falan tam bi isro sistemi yapın sorunsuz

Darlanma Şampiyon :D Ümit abiden 12 gün sonra almışım ben üyeliği yeni gördüm :D tabi o beni bilmesede önceden bilirim ben Ümit abiyi :pro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri