• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Blade And Soul Iron, Gold ve Silver Coin Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Merhaba arkadaşlar, öncelikle iron coin silver coin ve gold coin oyunda aşırı derecede işimize yaramaktadır .

Ama oyun bize coinleri fazla elde etmemizi sağlamamakta yani 1 gold coini yapmak çok uzun süreler alabiliyor.

Öncelike BSH24 için 1 gold ve devamında skilleri açmak içinde gold coin gerekli ve bu epey bir süremizi alıyor.

50 iron coin > 1 Silver coin

50 silver coin > 1 Gold coin

Öncelikle daha önceki okuduğum konularda iron coinlerinizi harcamayın denilmişti çarklarda.

Ama iron coinlerinizi çarklarda harcayın. Po24 e girilen yerdeki çarkların yanında merchantlar var oradan 1 iron coine 2 tane çark çevirme kağıdı veriyor. Dikkatle belirtiyorum silver coinleri değil iron coinlerle alın sadece. İron coin günlük görevlerden rahatça kasabilirsiniz ve çarklardan Mor gem kutusu düşübiliyor ayriyetten silver coin kutusu ve hatta gold coin kutusu bile düşebiliyor bugün 100 tane iron coinle 200 tane kağıt aldım ve kırdımdım 13 tane mor gem kutusu / 30 yeşil gem kutusu / 1 GOLD COİN / 5 SİLVER COİN ve 200 bloodsucking ( ortalama 50 gold) bu elde ettim sizede yardımı dokunur diye düşündüm . Bu konuyu açmamın sebebi önceki konularda çarklarda harcamayın diye bilgi verilmesidir harcayın şansınız bol olsun.

lLzq0l.png

pjYbEa.png

Geri