• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Body Building

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CheeBam*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Abicimm 2 gun girmedij boksa giren mi dersin kilo vermek icin buna gitme diyenler mi dersin hercesit var :)) Ben oyle kasli rambo tarzi adaamlardan olmak veya 6 tane kas cikarmak icin degilde vucudu toparlamak icin gidiyorum. omuzlar dar ve kollarda kastan baska et yok bunlari ayarlamak orana sokmak icin gidiyorum. Tarikturanin imzasindaki eleman gibi ne sisirme kas nede ciliz bir vucut istiyorum.

Ha bu arada evet devamli bu konulardan aciyoruz. kimseye zorla bana yardim et demiyoruz. ilgilenenlerden Allah razi olsun

Abicimm 2 gun girmedij boksa giren mi dersin kilo vermek icin buna gitme diyenler mi dersin hercesit var :)) Ben oyle kasli rambo tarzi adaamlardan olmak veya 6 tane kas cikarmak icin degilde vucudu toparlamak icin gidiyorum. omuzlar dar ve kollarda kastan baska et yok bunlari ayarlamak orana sokmak icin gidiyorum. Tarikturanin imzasindaki eleman gibi ne sisirme kas nede ciliz bir vucut istiyorum.

Ha bu arada evet devamli bu konulardan aciyoruz. kimseye zorla bana yardim et demiyoruz. ilgilenenlerden Allah razi olsun

3 ay için bu spora başlamanı tavsiye etmiyorum. Tek derdin kilo almaksa diyetisyen kontrolünde diyete girmelisin. Vücudunu şekle sokmak istiyorsan en az bir sene body building yapman gerek. Bunun yanında çok sıkılabilir, yorulabilir, maddi imkanlardan dolayı beslenemeyebilirsin. Yani kısa ve öz bu spora ilgin ve isteğin yoksa hiç başlamamalısın. Bunun yanında kendine sabah egzersizleri yapman yararlı olacaktır. 5kg dambıl ile kol kaslarını 3kg dambıl ile göğüs kaslarını evde de çalıştırabilirsin.

Geri