• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Body (Protein,Aminoasit,weight gainer)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Rhydon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Rhydon

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 May 2014
Puanı
7
İyi günler arkadaşlar , Spora başlıcam takviye gıdalar alıcam fakat fiyat çözemedım her girdiğim sitede yok 1 aylık şu kadar diye yazmıyor yok şu gram şu kadar dıyor

Bana ortalama bir protein
ortalama bir aminoasitin
ortalama bir weight gainer(kilo aldırıcının)

1 aylık fiyatını yazarmısınız
:-*
Ona göre bütçe ayırmak lazım malum öğrenciyiz..

sen etrafındaki spor salonlarından birine git ordan fitness hocasına sor onu ama taminen dersen yada kendimden ola çıkıyım ben 3 ay için takviyeler-yiyeceği içeceği-salonu falan 700-900 arası birşey gitti

sen etrafındaki spor salonlarından birine git ordan fitness hocasına sor onu ama taminen dersen yada kendimden ola çıkıyım ben 3 ay için takviyeler-yiyeceği içeceği-salonu falan 700-900 arası birşey gitti

Hangi takviyeleri kullandınız ?
Etkisini gördünüzmü ?

Weight gainer, Whey protein vs sadece gida takviyesidir. Normal et/yemek herzaman bunlardan daha iyidir. Kilonu sorabilirmiyim? Boy kilo yas

Yaş 20 boy 1.82 kilo 67

İlk aylar kilo almak için weight gainer kullanmak istiyorum.

----------

Yokmu sporcu kardeşlerimi :)

Konu altından bende soru sorayım bende 1-2 hafta içerisinde başlamayı düşünüyorum arkadaşın tersine bende yağ yakıcı kullanmak istiyorum yaş 18 boy 1.83 kilo 76

Siz yeni basladiginiz icin size gida takviyesi gerek yok. Protein tozu genellikle bodybuilderler kullanir siz daha yeni basladiginiz icin ihtiyaciniz yok sizin tek yapmaniz gerek sey yemek yemek. 6-8 ögun gunde vucudunuza kilonuza boyunuza yasiniza bagli tabi bu. Googlede bakabilirsin nakadar protein carbs fat calories gerektigini simdilik senin gainer kullanmana gerek yok bende basladigimda gainer aldim ve yetersiz beslenmedigim icin bir faydasi olmadi. Ayrica gida takviyesini asla bir yemek olarak kullanmayin dogru olani gunde 5 kere yiyorsaniz onu ustune bir weight gainer kullanicaksiniz ama ben tavsiye etmem weight gaineri icindeki carbs cogu seker oldugu icin sadece kilo alirsin yani kas fazla almazsin. Daha sorun varsa cevapliyabilirim

Siz yeni basladiginiz icin size gida takviyesi gerek yok. Protein tozu genellikle bodybuilderler kullanir siz daha yeni basladiginiz icin ihtiyaciniz yok sizin tek yapmaniz gerek sey yemek yemek. 6-8 ögun gunde vucudunuza kilonuza boyunuza yasiniza bagli tabi bu. Googlede bakabilirsin nakadar protein carbs fat calories gerektigini simdilik senin gainer kullanmana gerek yok bende basladigimda gainer aldim ve yetersiz beslenmedigim icin bir faydasi olmadi. Ayrica gida takviyesini asla bir yemek olarak kullanmayin dogru olani gunde 5 kere yiyorsaniz onu ustune bir weight gainer kullanicaksiniz ama ben tavsiye etmem weight gaineri icindeki carbs cogu seker oldugu icin sadece kilo alirsin yani kas fazla almazsin. Daha sorun varsa cevapliyabilirim

Hocam vucüt ölçülerime göre ilk ne yapmam lazım düzgün beslenme ve düzenli uyku ile yapacağım sporu.
Direk Protein ve aminoasit alsammı yoksa ?
1-2 ay yaptıktan sonramı alsam ?
Karbonhidrat almam gereklimi ?

Weight gainer kesinlikle alma şekerli şeyler sana yağ olarak geri döner.Onun yerine kaliteli karbonhidratlar tüket.(Esmer pirinç,bulgur,kurufasülye vb.)

Onun haricinde protein tozları ana öğün değildir destek ürünlerdir.Sen yağsız kilonu 2.5 ile çarp bu senin günlük protein ihtiyaçını verir.Ondan sonra gerek görürsen protein tozu,amino asit vb destek ürünlerini alırsın.

Senin o alacagın haplar vs vücutta tamamen yakılmazsa cok büyük sorunlar çıkartabilir ilerde.

Kardeşim gainer al etkisini görürsün . Ancak eğer düzenli bi şekilde spor yapmazsan direk göbek olur sölim :D Protein için daha erken bence et yiyin tavuk yiyi nbalık yiyin şimdilik. Gainer bile almasan olur ama biraz zaman alır.

Emre hayta araştır kardeş onun diyeti war

Son düzenleme:
Steroid alma da ne yaparsan yap. Steroid şans işi ya ileri de hasar verir ya da vermez.

-----

Protein olarakta Whey'i öneririm.

Bazıları gaza gelip doğal beslenelim diyor 1 termos bardağı 1 kilo tavuğa denk geliyor diye biliyorum. Yerken yorulursun tavuğu o yüzden protein iyidir. :D Fakat yemekte zevklidir hele ki spordan sonra. O yüzden ilk 3 hafta normal spor yap ona göre protein mi doğal mı seçersin.

Son düzenleme:
staroid alır isen başta ufaklık ile vedalas iyi kötü hatıralarınız vardır elbet ha birde karaciğer içinde uygun bir çöp kovası hazırla :)

Bodyden sonra kickboksa geçicem güç ama vucütta olursa fena olmaz :D
onu dicektim :D güç falan istiyosan boks kick boks antremanları biraz ağır geçer ama fitness body de yakalayamassın o gücü :) bende 20 yaşındayım 4 senedir falan boks kick boks muay thai ile ilgileniyorum tasdik etmiyorum ama sağımı oturtuğumda kolay kolay kalkanı görmedim

Son düzenleme:
onu dicektim :D güç falan istiyosan boks kick boks antremanları biraz ağır geçer ama fitness body de yakalayamassın o gücü :) bende 20 yaşındayım 4 senedir falan boks kick boks muay thai ile ilgileniyorum tasdik etmiyorum ama sağımı oturtuğumda kolay kolay kalkanı görmedim

Vücudum çok yağlı ve inceyim 67 kiloyum 3-5 ay body yapıp düzgün beslenıp 75 kilolara çıksam direk kickboksa gidicem önerin için sağolasın.

Geri