• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Body (Protein,Aminoasit,weight gainer)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Rhydon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
.d boya göre 75-80 olman lazım bende 1.84 73 kilo bencede sen ılk fıtnees a gıt :D kollar kalınlastımı şınav bakrfiks bas bak 1 seneye zımba gibi olursun

onu dicektim :D güç falan istiyosan boks kick boks antremanları biraz ağır geçer ama fitness body de yakalayamassın o gücü :) bende 20 yaşındayım 4 senedir falan boks kick boks muay thai ile ilgileniyorum tasdik etmiyorum ama sağımı oturtuğumda kolay kolay kalkanı görmedim

boksör olduğum için sağ direğini okurken güldüm. :) 4 senede millet olimpiyatlara katılacak seviyeye gelir. heralde sen sadece güç olsun diye yapıyosun.

-* kanka paran yoksa body'e hiç başlama. gel sen boksa profesyonel ol 75 kiloda dövüş. floyd'un karşısına çık kazanırsan 122.000.000 $
çok yanlış yapıyorsun body sana boksta hiçbir şey kazandırmaz. kazandırmadığı gibi birçok şeyde götürür. gerekli adeleleri boks salonunda geliştiriyorsun zaten aletler var.

boksör olduğum için sağ direğini okurken güldüm. :) 4 senede millet olimpiyatlara katılacak seviyeye gelir. heralde sen sadece güç olsun diye yapıyosun.

-* kanka paran yoksa body'e hiç başlama. gel sen boksa profesyonel ol 75 kiloda dövüş. floyd'un karşısına çık kazanırsan 122.000.000 $
çok yanlış yapıyorsun body sana boksta hiçbir şey kazandırmaz. kazandırmadığı gibi birçok şeyde götürür. gerekli adeleleri boks salonunda geliştiriyorsun zaten aletler var.

Hahaha bende sana cok güldüm :D 4 senede olimpiyatmı bokstan bahsediyosun öyle boksör varsa onun ellerinden öpeyim ben adamlar 8 yaşında başlıyo boksa ancak bir yerelere geliyolar sporu güç olsun diye yapmıyorum zaten güç vardı ben spora başlamadan öncede o yaşta sokakta kavgalardan uzak kalmak için spora başlattı bi abim iyide yapmış en önemlisi ahlak profesyonel olmakta öyle kolay değil body yapmak boks ta nasıl birşey kazandırmaz mike tyson ın antremanlarını bi izle en azından 2-3 ay vücudu toparlayıp giderse daha iyi olur onun için

Hahaha bende sana cok güldüm :D 4 senede olimpiyatmı bokstan bahsediyosun öyle boksör varsa onun ellerinden öpeyim ben adamlar 8 yaşında başlıyo boksa ancak bir yerelere geliyolar sporu güç olsun diye yapmıyorum zaten güç vardı ben spora başlamadan öncede o yaşta sokakta kavgalardan uzak kalmak için spora başlattı bi abim iyide yapmış en önemlisi ahlak profesyonel olmakta öyle kolay değil body yapmak boks ta nasıl birşey kazandırmaz mike tyson ın antremanlarını bi izle en azından 2-3 ay vücudu toparlayıp giderse daha iyi olur onun için

senin yaşını kastederek 4 sene dedim, lisanslı olsaydın anlardın beni. önemli olan lisans çıkarmak değil k.o. olmamak. istersen dünya 2. si ol, tek nakavtta sil baştan kariyerine başlamak zorunda kalırsın hemde itibar kaybedersin. güç her insanda var, gücünü arttırmayı kastedmiştim. arkadaşa yardımcı olmak için antrenman videoları gerek yok. bizzat yaşayıp tecrübe edindim. tabi 2 seneden sonra body'de farklı gelişimler oluyorsa bilemem. ben 2 sene yaptım çünkü.

kariyere sil baştan başlamıyosun arkadaşım nakavt olursan 3-4 maça çıkıp yenmen gerek yenersen sana rövanş maçına çıkarıyorlar bende lisanslı sporcuyum arkadaşımız daha yeni başlıyo spora body de vücudu toparlayıp girmesi onun için daha iyi olur bende yaşayıp tecrübe edindim tabiki bende kaç yıldır bu işin içindeyim bir şeyler bildiğim için söylüyorum

kariyere sil baştan başlamıyosun arkadaşım nakavt olursan 3-4 maça çıkıp yenmen gerek yenersen sana rövanş maçına çıkarıyorlar bende lisanslı sporcuyum arkadaşımız daha yeni başlıyo spora body de vücudu toparlayıp girmesi onun için daha iyi olur bende yaşayıp tecrübe edindim tabiki bende kaç yıldır bu işin içindeyim bir şeyler bildiğim için söylüyorum

kardeş sen yuri boyka mısın

Kullanmadım ama gainer a o kadar para vermek yerine toz almak daha mantikli deniliyor

Yeni başlıyorsan gıda takviyesine gerek yok güven bana hangi aklı başında hocaya sorarsan böyle cevap alıcaksın 5-6 ay yaptıktan sonra başla almaya ilk başlarda protein tozu vs daha sonrasında bcaa glutamin amino gidersin.

Yeni başlıyorsan gıda takviyesine gerek yok güven bana hangi aklı başında hocaya sorarsan böyle cevap alıcaksın 5-6 ay yaptıktan sonra başla almaya ilk başlarda protein tozu vs daha sonrasında bcaa glutamin amino gidersin.

Hocalar öyle dıyor ama hiç inanmıyorum sporda takviye alanlar ile almayanların çok farkı oluyor :)

#Arkadaşlar Protein markası istiyorum kullandıgınız 1 aylık fiyati ile birlikte yardımcı olabilirmisiniz

Benim kullandığım kendi alanında ilk 3'e girer 170 liraya al kullanım şekline göre 1 ay falan götürür bu seni.
Protein tozuna gerek yok maddi sıkıntı yok diyosan yanına protein tozuda alabilirsin ama bu tek haliylede iş görür protein oranı yeteri var zaten favori kilo aldırıcım budur.
jYLEoJ.jpg

sporla birlikte aldığın sürece hiçbirsorun olmaz dostum zararlı diyen kimseye aldırma ;)

----------

weider ve optimum ürünlerini incele biraz muscletech olabilir hardline falan bulaşma

Bugün başladım spora hocamla konuştum yeni başladıysan gerek yok dedı ama ben önümüzdeki hafta sipariş edicem :)

----------

Birde haftada 4gün erkeklere açıkmış ama ideal diye okudum 4gün için.
Kyk yurdunda kalıyorum bim-carfeour gibi mağzalardan alabileceğimiz sporcu için hazır besinleri paylaşırsanız sevinirim bu işin %70 i beslenme :)

spordan hemen sonra basit şeker almalısın bunun için dimes %100 üzüm suyu öneriyorum

Geri