• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bot çöktü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BLooDz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

BLooDz

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 May 2009
Puanı
2
Normal client ile bağlanabiliyorum ama An itibariyle bot ile giremiyorum. Üstelik centerbot'un sitesi de açılmıyor. General error veriyor.

Sanırım her şey site yüzünden. Site çöktüğü için giremiyoruz ve ne zaman düzelir Allah bilir

Ücretsiz bot kullanıyorsanız,böyle problemleri olması doğaldır.Sık sık bu sorun oluyormuş kapanadabilir.

Şuanda çalışan başka ücretsiz bot var mı beyler? İbot yada stealhex çalışıyor mu bu duzelene kadar idare edelim:=)

Paralı botlar saldırı mı düzenle di ne yaptı:) Nefis bir bottu.

Tek sıkıntısı lure konusundaydı. Script ile lure yapabilseydik şahane olacaktı ama yine ücretsiz olmasına ragmen kaliteliydi. Umarım en kısa zamanda düzelir web sitesi

http://centerbot.com/ 'un son hali buyrun efenim.Söylentiye göre sbot saldırmış.

Ayrıca bot.exe açılıyor bağlantı gerçekleşiyor ancak sitesi açılmıyor,ben bugün kullanılmasının sakıncalı olacağını düşünüyorum.

lxM1b.png

bencede bugün kullanılması uygun değil
bot aktif fakat charları riske atmaya değmez

Sitenin çökmesi saldırıdan dolayı değil fazla kullanıcıdan dolayıdır yaklışık 2000 kişi kullanıyor ve bedava host üzerinden yapıldığı için çok çabuk çökebiliyor bedava bot olduğu içinde reklamlardan gelen para ile vps parasına sadece parası yetiyo :)

Geri