• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bot çöktü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BLooDz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bottan ümidimi kestim. kim saldırıyorsa bu işi bırakmaz bu botu barındırmazlar. bir defa düzeltti 2 saat sonra yine çöktü

Centerbotu 1 hafta bekliyerek hata ettim plvl yaptığım 7 karakterim zaman kaybettiler ama neyse şimdi sbot ile tam gaz yola devam ;)

Bencede bot gelmeyecek.Tamamen kapandı heralde. Bende Bot alacagım

----------

Pavo da oynayan varmi

Ben coktan phbot aldim 9tl:) 150m gold karsiliginda da hesabi mi paylaştım:) Temiz mis:)

açılcakmı geri bi bilgisi olan varmı. açılmıcaksa alternatif baska bot lar varmı.

bu saatten sonra da centerbot a güvenmeyin güvenliğiniz açısından bot tekrar açılsa bile.

mbot şu anki en iyi bottur
sbot script ile uğraşmak istemeyen tercih edebilir
phbot ise clientless oyuna girişiyle plvl yapanlar tercih edebilir

ben şuan 3 charımda sbot diğer 7 charımda phbot kullanıyorum, süreleri bitince direk mbota geçiş yapacağım

sbot script ile uğraşmak istemeyen tercih edebilir

6x6EM.gif

Geri