• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bot çöktü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BLooDz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Anlaşılan senin arkadaş botu koyvermiş :D 3-4 gündür tık yok :D [MENTION=11246]Mars_H5[/MENTION]
bu arada sadece multiclient yapacak bir program yazma fikri nasıl? yapabilir misin?

Mars_H5 kardeşim varmı bir haber Centerbottan,

1 - varmı bir ışık (düzelir mi bu bot sence).

2 - Napalım bekleyelim mi? (ne kadar bekleyecez sana göre).

3 - Yoksam paralı botların kucağına oturalım mı :drym:, ne dersin (senin fikrin ne?)

arkadaş bi de honor için özel bi bot yapılsa :))) aylık ücret vermeye razıyım :)))

Mbot en iyisi arkadaşlar boşa uğraş diğerleri.

bence değil. çünki şmdiye kadar sbot kullandm en iyi si bu :P
fikrimi ancak kendi kendine honor kasan bi bot değiştirebilir :)))

sakin olun la.. düzelir inş. bedava bot elbet sorunlar olacaktır. düzelecektir eminim ben. belli ki adam uğraşıyor.

Bot yine çötü ne zaman düzelir bilen var mı başka ücretsiz bot var mı

sakin olun la.. düzelir inş. bedava bot elbet sorunlar olacaktır. düzelecektir eminim ben. belli ki adam uğraşıyor.
Anlaşılan adam artık pek uğraşmıyor hocam, sıkıntı orda:)

----------

Ben ümidimi kestim paralı botlar bakmaya başladım:) Phbot 4$, sbot 5$... Aranızda paypalı kullanarak bu şekilde sbot alan var mı? Çünkü hesaplarıma göre sbotu 11.35tl (Paypalın komisyonu dahil) alabiliyoruz. Eğer sorunsuz alınabiliniyorsa çok iyi. Deneyen var mi?

bunun botla alakası yok. bot ufak tefek şeyler haricinde sorunsuz. web sayfasıyla alakalı. onu da nasıl çözer bilmiyorum anlamıyorum bu işlerden

Botun güzel oldugunu bende biliyorum ama çalışmadıktan sonra hiç bir anlam ifade etmiyor, bot 4 gundur çalışmıyor.

zaten bot ücretsiz üyelik istemeseler çökmez bence

----------

Beyler sbotu crack yapsak oynayabilirmiyiz acaba tabi bilen varsa

arkadaşlar sakin olun. elbet sorunlar olcaktır. arkadaş yazdı, giderilecektir diye. yapmayacak olsa baştan yazar. isteyen ücretli bot lara geçebilr diycek bişi yok. Ama o kadar süredir bedave hizmet eden bir program hemen silmeyin adamı...... herşey için teşekkür ederiyorum ben.......

Bot illa ki bir sunucuya bağlı olarak çalışmak zorunda mı :D düzeltilemez mi :D

Süper bir event geldi bandit kalesi hınca hınç dolmak üzere botun acilen gelmesi gerek :rc:

Phbot her salı günü türkiye saati ile sabah 08:00-20:00 arasi ücretsiz deneme imkanı veriyor:) Şuan onu deniyorum ilk izlenimlerim gayet iyi bir bot, clientless moduda gayet güzel çalışıyor. En azından akşama kadar sizde deneyin isterseniz:)

Geri