• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bot çöktü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BLooDz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
zbot un kaynaklarından birtane yapmaya çalışıyorum sro_client görev yöneticisinde çıkıyor yükleniyor biraz sonra gidiyor nerdedir sorun bilgisi olan var mı ?

ben crack yapmaya çalıştım baya ilerledim ama derslerden çok yoğunum uğraşamıyorum kolay gelsin size. :D

Vallahi daha fazla bekliyemicem kendi adıma sbot hesabı yarın alıyorum artık bu ne dir yahu :) Arkadaşlardan alıp alıp kullandık ama oda bir yere kadar :)

Ben phbot aldım kurtuldum. Paypaldan direk aldım sadece 9.07tl:)

alın alına phbot alın adamlar sıklıla sizin ananıza bacınıza ve diğer tüm Türk & Müslüman alemine ve sahip olduğu aile fertlerine sövüyor buyrun destek olun adamlara.

kardeşim bekle bekle nereye kadar alt üstü 2 mg lık dosya bi bot yapmasını bile beceremiyorlar tembeller

böyle tepki vermen yanlış adam bedava olarak yapıyor ister yapar ister yapmaz bi Allah razı olsun demek yerine tembel diyorsun o 2 mblık dosyanın arkasında kaç bin satır kod var bilmiyorsun bilmediğin gibide herkesten çok konuşuyorsun. Yapma.

böyle tepki vermen yanlış adam bedava olarak yapıyor ister yapar ister yapmaz bi Allah razı olsun demek yerine tembel diyorsun o 2 mblık dosyanın arkasında kaç bin satır kod var bilmiyorsun bilmediğin gibide herkesten çok konuşuyorsun. Yapma.

Allah razı olsun.Adam botu yapmış sunucuya bağlı olduğu için durmadan çöküyor hesapsız girse herkez hiç bir sorun olmaz kardeş çaktın mı köyteyi

onu o adama söyleyeceksin o zaman burda istediğin kadar yaz adam göremez.

Adam bu bot işinden anlıyor.Allah var yukarda yaptığı botta 10 üzerinden 10.Bazı ufak tefek şeyleride yapsa hiç bir sıkıntımız kalmıcak ama üyelik istemese daha iyi olur.Ben şeyden şüpheleniyorum acaba adam bizim çarları hack liyor ondan mı sunucuya bağlı bot affınıza sığınarak söylüyorum

Adam bu bot işinden anlıyor.Allah var yukarda yaptığı botta 10 üzerinden 10.Bazı ufak tefek şeyleride yapsa hiç bir sıkıntımız kalmıcak ama üyelik istemese daha iyi olur.Ben şeyden şüpheleniyorum acaba adam bizim çarları hack liyor ondan mı sunucuya bağlı bot affınıza sığınarak söylüyorum

Adamın işi gücü yok o kadar uğraşmış bot yapmış bir de charları soyacak. Akla mantığa aykırı. Konuşulanlara göre ya bir saldırı varmış ya da yoğunluktan çöküyormuş. Bot üreticisi de yoğun olduğundan bakamıyormuş. Bu bot sayesinde tekrar başladım silkroad'a. 6 yeni charım oldu kasılmaya devam eden. Emeği büyük. Ben bekleme taraftarıyım.

Adamın işi gücü yok o kadar uğraşmış bot yapmış bir de charları soyacak. Akla mantığa aykırı. Konuşulanlara göre ya bir saldırı varmış ya da yoğunluktan çöküyormuş. Bot üreticisi de yoğun olduğundan bakamıyormuş. Bu bot sayesinde tekrar başladım silkroad'a. 6 yeni charım oldu kasılmaya devam eden. Emeği büyük. Ben bekleme taraftarıyım.

kardeşim benimde centerbot sayesinde 10 çarım oldu

Geri