• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Botun 3-4 Saat Sonra dc Yemesine Çözüm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Tam_Turk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tam_Turk

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Eyl 2009
Puanı
6

Evet arkadaşlar 1 haftadır nezaman gece bota koysam char 1 saat sonra dc yiyiyordu.İsroda oynadıgım zamanlardan aklıma gelen bu yöntemle sabaha kadar dc yedirmemeyi başardım.Sizinle paylaşmak istedim.

Resimdeki gibi Görev yöneticisini açıyoruz.sro.client.exe*32 ye sağ tıklıyıp öncelik ata diyor.Ya yüksek yapıyoruz yada bendeki gibi gerçek zamanında yapıyoruz.Botumuz DC Siz çalışıyor:)
Bir Teşekkür Yeter Arkadaşlar

Bende görünüyor işte bilmiyorum hocam.Herşeyde işe yarıyor çok dc yiyiyordu bot düzeldi sonunda.

ben oyunu hatırlamıyorum pcde vardı.1 tane client olması lazım kardeş wallaha.

iyi tamam bakalımda yani ben bu siteden indirdim genelliklede herkes bu siteden indirdiği için kimsenin işine yaramıcak :/

teşekkürü verdim kardeş ama clienti orada nasıl göründüğünü bizede açıklarmısın

Yav şu erişim engellendi hatasını nasıl çözcez ya bulaşık oyundan cıkıyo client acık kalıyo işlemden kaldırmıyorum pc resleme gerekiyor:angry:

Evet bendede win 7 64 bit işletim sistemi var görünüyor bende bu siteden indirdim.

Ama bilgisayarınız için en kötüsü olduguna emin olabilirsiniz.. sro_client dışında diğer işlemlerde donma kapanma gibi olaylara hazırlıklı olun.

Benim winXP bir sıra gözüküyordu sonra yeni clenti indirdim ondan sonra gözükmedi

Ya görev yöneticisinde sro_clien.exe*32 diye bir uygulama yok ? :S Görev yöneticisinden sadece Uygulamalardan gözüküyor sro işlemlerde gözükmüyor :S

Geri