• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Botun 3-4 Saat Sonra dc Yemesine Çözüm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Tam_Turk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar ufak bi yöntem buldum :) oyuna girerken gameGuard cıktıgında o sıre sro_clenti gözüküyor o sıra yapabilirsiniz ...

Xp var bende. Dediğin yönteme bakıyorum ama İşlemlerde sro.client.exe*32 yok. Uygulamalarda var sadece, onun sorunun çözüp eklersen daha iyi olucaktır :)

bu Dc nin sebebi bota fazla buf koymayın hata hiç koymayın eu larda recevery divisyon yaparken yiyor bunu koyma diceksin neden cleric olduk :D yapcak bişey yok buf yaparken dc atıo guilde çözduk :D

arkdaslar ben oyunu yükledim yükleyeli görev yöneticisini acamıyorum direk kapanıyor oyun acık olsun olmasın fark etmiyor nasıl halletcez bunu ?

herhangi bi bilgim yok kardeş:S bende otomatikman geliyor kardeş win7 64 bit oldugu için olabilir.

Arkadaşlar ufak bi yöntem buldum :) oyuna girerken gameGuard cıktıgında o sıre sro_clenti gözüküyor o sıra yapabilirsiniz ...
kardeş güzel diyorsnda o anda bile yapsak erişim engellendi diyo

----------

bu Dc nin sebebi bota fazla buf koymayın hata hiç koymayın eu larda recevery divisyon yaparken yiyor bunu koyma diceksin neden cleric olduk :D yapcak bişey yok buf yaparken dc atıo guilde çözduk :D
öyle diyorsunda yine veriyor be kardş koşmayı bile parayla aldım hiç bufsuz kastım max kasma süresi 5 dk

ben onceden cok dc yerdim bunuda denedm ama sro_client*32 die bir dosya yoktu. Loop ayarlarını kaldrdım ve artk dc yemiyor. loop kullanıyorsanız loop ayarlarını kaldırın scriptide 2-3 saate bir bakın pot aln ve dc siz kasın :)

Geri