• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Boy ile alakalı yardımınıza ihdiyacım var

beyler ben 15 yaşındayım ergenlige gireli 1.5 2 sene oluyor ve ergenlige girmedne once 1.45 civarlarındaydım şimdi 1.60 ım ve jimlastik yapıyorum babam 1.80-1.82 civarlarında annem ise 1.58-59 acaba 1.80 i görürmüyüm firiklerinizi bekliyorum...

20 Yaşına Kadar Boyun Uzar Devamlı Sporlarını Yap Sakallarin pek yoksa yoluna devam et

Not: Sana Önerim Her Gece Yatarken 1 Bardak Süt İç :)

Liseye başladığımda sütü kesmiştim.Ama peynire devam ettim.Lise 1 de boyum 1.85 , lise sonda 1.91'di.Şimdi 19 yaşımdayım 1.93 . Anlayacağın uzamaya devam edersin ama biyolojik faktörler çok önemli.Bi doktor daha kesin sonuç söyleyebilir.

sakallarım tam çıkmadı ne tam sakal nede tüy ve sadece bıyık çene ve yan faullerde var oda ne sakal denebilir nede kıl :D

dayılarım 1.79 - .183 iki dayım var en uzu 1.83 ama annem 1.85 babam 1.74 amcalarım ve dedem cok uzun dedemn boyu

2.04cm baba tarafında babam hariç herkes uzun :D

2 ye kadar yolun var şansın varsa. ama babadan ötürü 1.90da kalabilirsin. Kesinlikle 1.85 boy en ideali onun üstü çok uzun boylu oluyo ve pek iyi olmuyo kesinlikle vücut geliştirmen lazım. Türkiyedeki kız boy ortalamasıda 1.60 olduğu için sevgilini kız kardeşin sanabilirler.

benim annem 1.55 babam 1.60 ablam 1.55 dedelerim falanda max 1.65. benim boy 1.70 ama dayılarım uzun biri 1.85 biri 1.75 benimde 1.73e kadar yolum vardı ama hiç spor vs yapmadığım için kaldı.

20 Yaşına Kadar Boyun Uzar Devamlı Sporlarını Yap Sakallarin pek yoksa yoluna devam et

Not: Sana Önerim Her Gece Yatarken 1 Bardak Süt İç :)

İnanırmısın küçüklüğümden bu yana her gece 1 bardak süt içiyorum :D sabahta öyle

2 ye kadar yolun var şansın varsa. ama babadan ötürü 1.90da kalabilirsin. Kesinlikle 1.85 boy en ideali onun üstü çok uzun boylu oluyo ve pek iyi olmuyo kesinlikle vücut geliştirmen lazım. Türkiyedeki kız boy ortalamasıda 1.60 olduğu için sevgilini kız kardeşin sanabilirler.

benim annem 1.55 babam 1.60 ablam 1.55 dedelerim falanda max 1.65. benim boy 1.70 ama dayılarım uzun biri 1.85 biri 1.75 benimde 1.73e kadar yolum vardı ama hiç spor vs yapmadığım için kaldı.

boy 1.82 ydi bu konuyu açtığımda şimdi 1m84,5 oldu doktor kemik testi yaptı 1.85 - 1.90 arası olabilirsin dedi hormonların daha tam birleşmemiş diyor

Geri