• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu Da Neyin Nesi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Mr Payne
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sözüm bunu yeni görenlere Ne zaman çıktınız mağaradan ? + sen bunu filmi izlerken görmedin bence bi yerde gördün paylaşayım dedin bu benim düşüncem "tartışma amaçlı bi yorum değildir"!

Sözüm bunu yeni görenlere Ne zaman çıktınız mağaradan ? + sen bunu filmi izlerken görmedin bence bi yerde gördün paylaşayım dedin bu benim düşüncem "tartışma amaçlı bi yorum değildir"!
Tartışma olarak anlamıyorum zaten.

Hayır, filmi izlerken dikkatimi çekti. İnandırmaya da ihtiyacım yok. Nasıl istiyorsan öyle anla. :)

yabanci-filmlerde-turk-adi-gectginde-hissedilenler_336645.jpg

karikatürle anlatmış arkadaş burada bulunduğumuz olayı ):

Geri