• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu gidişat nereye

Önceden isro tek seçenekti silkroadı tekelinde tutuyordu ama artık böyle bir durum söz konusunu değil.Şunu açsa güzel olur bunu açsa bu olur gibi muhabbetleri yıllardır yapıyoruz aslında ama tamamen şehir efsanesi etrafta dönen muhabbetler gerçekleşecek bir proje yok olsa da eski oyuncularını çekeceğini sanmıyorum. 100x ratelerde oynayıp 1 aydan kısa bir sürede alabileceğim maksimum zevki hemde para vermeden alabileceksem neden isroya yöneleyim bu saatten sonra?

2.ayında kapanmayacağı,daha stabil ve daha dolu olacağı için?? Hangi pvp server uzun süre dolulukta kalabiliyorki?

Olma ihtimali yok gibi birşey bence ama olursa gayette oynanır.Geçen günlerde youtube'ta eski Alps videolarından birini izliyordum,ozamanlardan oynayan birkaç kişi eski günleri özlüyoruz vs tarzında yorum yazmış.Eskiye dönmesi hayali sadece Türklerde yok.

2.ayında kapanmayacağı,daha stabil ve daha dolu olacağı için?? Hangi pvp server uzun süre dolulukta kalabiliyorki?

Olma ihtimali yok gibi birşey bence ama olursa gayette oynanır.Geçen günlerde youtube'ta eski Alps videolarından birini izliyordum,ozamanlardan oynayan birkaç kişi eski günleri özlüyoruz vs tarzında yorum yazmış.Eskiye dönmesi hayali sadece Türklerde yok.

Düzgün okumadın sanırım dostum,1 aydan kısa bir sürede para vermeden zevk almaktan bahsettim. Bir private server kapanırsa 3 tane yeni açılıyor artık piyasa bu durumda,eski günler diye bir kavram da kalmadı artık bana soracak olursan.

Yok , tiyo falan almadım. Aslında exp rate 5 x. Yapsa yeter. Herkez döner.

ASUS_T00K cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oyunu kapatıp baştan 80 cap kurarlarsa tekrar canlanabilir

70 veya 80 cap'in Gelişmiş Grafik,Özellik,Sistem olarak farklı bi biçimde aynı amaç dogrultusunda acılırsa bence tutar.Yoksa aynı sistem acarsa kimse oynamaz piyasada okadar oyun varken.

ben şunu yaparsa oyun düzelir.
Hazır sw isimleri değişmişken eski sw isimleriyle 30 tane sw açsa 70 cap tan başlatsa. Ve eur karekteri oyuna katmasa çok şahane tutal bence .

----------

joymax. aç gözlülüğü ve bencelliği yüzünden bitildi oyunu.

Çok uçuk bir düşünce. Bu tıpkı mevcut olan bir ülkenin insanlarını öldürüp yeniden ülke kurmaya çalışmak gibi. O kadar karakter, hesap, verilen paralar, alınan silkler, itemler vs. ne olacak? :)

Geri