• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu gün otobüste kızı dövdüm.

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Beyler bu gün otobüse bindim :shm:Güzel güzel kitabımı okurken bir kız bindi ama beyler okadar güzelki anlatamam bir an durdu fazla bileti olan varmı dedi hemen cüzdana sarıldım buyrun buradan alın dedim.Herkes nefesini çekti bana baktı teyzeler aralarında konuşuyor helal olsun delikanlı çocukmuş felan.Ben iyice şımardım tabi neyse...kız pasoyu bastı dııııııııt yetersiz bakiye dedi herkes bana baktı şöför ayağa kalktı kemerini çıkardı yandaki teyzenin elinden su alıp üzerime attı kemerle dövmeye başladı allahu ekber nidaları eşliğinde tekme attılar sonra kız geldi olsun yinede teşekkür ederim dedi rica ederim dedim kafama tekme attı hahahaha fakir diye.Sonra yaşlı teyzeler güne götürdükleri pilavı ağzıma döktüler bende moonwalk yaparak uzaklaştım :shm:

demek ben skypeye gelmeyince böyle yan etkileri oluyor :D

demek ben skypeye gelmeyince böyle yan etkileri oluyor :D
Aynen öyle :D
Bir edward vakasıyla daha karşı karşıyayız. :D
edwird o !

Nami-swan gördüm orada :D
Sıktı be senin bu hikayeler artık başka birşeyler bul :D
Gayet güldürüyor :D

----------

Karnım ağrıdı :D

Beğenenlerde çıkıyor demekki :D

Bu ne saçmalık :D Coco sana 1 asırlık hava değişimi veriyorum uğrama buralara :D

1306866467_jumping_out_the_window.gif

aa o kız senimi dövmüştü la bende durakta bi kız gördüm gitdim yanına merhaba saatiniz varmı dedim var dedi peki saat kaç dedim üff snne be slk :s :s :s dedi sonra dedim ki noldu ya bi olaymı oldu evet yha az önce bi çocuk otobüsde akbil verdi ama yetersiz çıktı felan filan dedi sonra ben dedim eğer yolda kaldıysanız gidiceğiniz yere kadar atıyım dedim o da dediki ne diyosun yhaa sen beni kezban birds oyunundaki kezbanlar felanmı sandın sen üff hdi git brdn ltfn gdrmsn dedi :( bende moonwalk yaparak uçtum :shm:

aa o kız senimi dövmüştü la bende durakta bi kız gördüm gitdim yanına merhaba saatiniz varmı dedim var dedi peki saat kaç dedim üff snne be slk :s :s :s dedi sonra dedim ki noldu ya bi olaymı oldu evet yha az önce bi çocuk otobüsde akbil verdi ama yetersiz çıktı felan filan dedi sonra ben dedim eğer yolda kaldıysanız gidiceğiniz yere kadar atıyım dedim o da dediki ne diyosun yhaa sen beni kezban birds oyunundaki kezbanlar felanmı sandın sen üff hdi git brdn ltfn gdrmsn dedi :( bende moonwalk yaparak uçtum :shm:

silah kaç level kardeş

Geri