• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu gün otobüste kızı dövdüm.

1306866467_jumping_out_the_window.gif

Sanki bu hikayeyi daha önce 2kere okumuştum ?

Caneğğğğğğğrrrrrrrrr kurtar bizi bu edodan ''Kurtların yokluğunda çhakallar volta atar....'' :D

Tavuklar çiçek açmış ellerinde pauça, Madem yüzme bilmezdin niye çıktın ağaca?

n3zvn.jpg

Benden Erdoya gelsin. :D

Ahuhuhuhuh fenaa :D

Ya arkadaşım gülmeyen gülmesin yorum atmasın yoruma bak.Ayyyy bu çok saçma yok ya millet gerçek sandı.Ben buraya geliyorum millet eğlensin gülelim diye yazıyorum hala laf sokmaya çalışan varya helal olsun ayakta alkışlıyorum o insanları.

Ahuhuhuhuh fenaa :D

Ya arkadaşım gülmeyen gülmesin yorum atmasın yoruma bak.Ayyyy bu çok saçma yok ya millet gerçek sandı.Ben buraya geliyorum millet eğlensin gülelim diye yazıyorum hala laf sokmaya çalışan varya helal olsun ayakta alkışlıyorum o insanları.

Bende zaten Fotoyu eğlence olsun diye yaptım. :D

Geri