• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu Oyunda 1vs1 atmak size mantıklı geliyormu ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
takıma uyum sağlanmayıp kazanılmaz demiyorumki lanede iyi olmayıp takım olarak tf yi nasıl alacaksın peki ? player olarak iyiysen zaten lanede ezilmezsin aynı şeyleri söylüyoruz fakat siz anlamak istediğiniz gibi yorumluyorsunuz galiba sizde oyunda millete sövüp adam vs diyince kaçıyorsunuz

Ben mi millete sövüp oyunda vs diyince kaçıyorum :) VS yi çok övdün nick verirsen bi vs atalım seninle dostluk amaçlı.!

bana 5den fazla vs teklifi ettiler tr de başka sw lerde olmadı bu teemoyu aldım ezdim alayını isteyenle vs atarım

Geri