• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu oyunu bitirmeniz imkansız

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
4. seviye aslında oldukça basit birleşim noktalarına yakın olarak yardır :D

mufpr.png

Sıkıntıdan bıraktım. :D
bende buraya kadar gelebildim :D alttaki 2 taneyi aldım döndüm ama yukarı çıkamıyorum sıkıldım bıraktım 7 de :D

tüm forumlarda aynı başlık adı altında bu oyun ismi var imkansızlık içeren oyun diye ünlü oldu oyun sahibi bi kaç laf yapıp spekülasyona sebebiyet verdi ve oyunu çok ünlü yaptı ama kazancı ne oldu orası belirsiz.

1 ci seviyede 3-4 kere oynadım bıraktım oyunu yapan acaba hangi ruh haliyle yaptı..

Bi yerde duymuştum bu oyun bağımlılık yapıyormuş demin oynayım dedim 7-8.levela kadar geldim baya ölmüşüm orayı geçemedim yaklaşık yarım saatim gitmiş valla zaman kaybı uğraşmayın sakın :D

tüm forumlarda aynı başlık adı altında bu oyun ismi var imkansızlık içeren oyun diye ünlü oldu oyun sahibi bi kaç laf yapıp spekülasyona sebebiyet verdi ve oyunu çok ünlü yaptı ama kazancı ne oldu orası belirsiz.

Kardeşim seninki tipik bir Türk hesabı olmuş tıpkı Cem Yılmaz'ın gösterisinde bahsettiği gibi.

Birileri kazanıcak ve birileride kaybedicek dünyanın kanunu budur.Bunu hazmetmek lazım kimin ne yaptığı değil önemli olan kendimizin ne yaptığı, inanırmısın şuan oyun sahibi ne kazanmış ne kaybetmiş umrumda değil ben eğlenebiliyorsam sorun yok demektir.

Geri