• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu sene heyet raporu alacak olan var mı ? (ygs-lys)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DaB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DaB

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
1 Tem 2009
Puanı
173
edit123123

edit123123

Son düzenleme:
Bende bu yıl alacağım. Konuyu açman iyi olmuş Umut, takipdeyim :)

Doktor size sorar okul için mi alıyorsun yoksa gerçekten hastalığın mı var diye siz okul için deyin aksi taktirde riskleri var. (Askeri sınavlara girememe, ehliyet kursuna katılamama v.b)

[FONT=&quot]edit123123[/FONT]

Son düzenleme:

Son düzenleme:
Bende Alıcam 1 hafta rapor 1 hafta veli izli 1 hafta özürsüz devamsızlık :D oldu san a 21 gün martın başında başlıcam yok olmaya 1 ay boyunca dershanede olcam .

Arkadaşlar kafanızı karıştırmak gibi olmasın tamamen çevremden duyduğum bir bilgi ama genede söylemek istedim. Bildiğim kadarıyla bu sene heyet raporu yerine ailenizin vereceği dilekçe ile devamsızlık + özürlü devamsızlık süreniz kadar izin alabiliyorsunuz. Heyet raporuna gerek yok sanırım. Aileniz o dilekçeyi verdiği zaman okul izin vermek mecburiyetinde.

umut doktor seni gördümü ömür boyu rapor verir zaten :D

Bende alacağım bu sene heyet raporu, ancak ne zaman alsam diye düşünüyorum.. Konuyu takipteyim. :)

Bu arada ne zaman almayı düşünüyorsunuz heyet raporlarını ?

Son düzenleme:

Son düzenleme:

Ilk dönem sınavlarım bitince (Aralık 14-15) ve martın başında alıcam. Normal devamsızlık ve rapor hakkımı kullanmamaya çalışıyorum fazla. Böylece 9 haftada lysden önce izinim olacak
-- yorumları bekliyorum.. Daha önce alan yok mu ?

ben şubatın sonundan sınava kadar okula ve staja gitmicem rapor, izin, özürsüz devamsızlık ile sınava kadar idare etmem lazım. ve tek ygsye girmeyi düşünüyorum meslek lisesiyim ve bilgisayar bölümüyüm ondan ygs 1 ile bilgisayar öğretmenlikleri 4 yıllıklar var + ek puan vericekler bana o bölüme gidersem o yüzden tek ygs düşünüyorum ondan şubat sonu başlıcam rapor almaya.

Liseye giderken uğrak noktamız sabit bir doktordu müfettiş denetiminde verdiği hemen hemen tüm raporların bizim liseye ait olması mesleğini olumsuz etkiledi malum teftiş zamanları da var onların sınav tarihleridir bu şimdi düşünüyorum da benim 1 ay tatil yapmam biryerlerde çalışan kimselerin ekmeğini kötü etkileyebiliyor keşke daha iyi düşünebilseydim ve almasaydım bu raporlardan :(:-*

Geçen sene arkadaş aldı bi faydasını görmedi kazanamadı birde dershaneden çıkmadı:D gidin okula lys öğrenin ygs'de bir şey yok farkı koyan lys,, Birde ygs maratonlu başlayıp ygs'den sonra tıslayanlar oluyor ilk baştan lys çalışırsan ilk 40 bin garanti olur isterse ygs'den kaç alırsan al.

Geri