• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu sene heyet raporu alacak olan var mı ? (ygs-lys)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DaB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu sene heyet raporu yok.45gün devamsızlık hakkın var 9.5gün özürsüz devamsızlık hakkın var kalan 35.5 günüde veline yazdıracağın bi dilekçe gibi bişeyle alıyosun diye biliyorum. 45i geçersede sınıf tekrarı herhalde

[FONT=&quot]edit123123[/FONT]

Son düzenleme:

Ilk dönem sınavlarım bitince (Aralık 14-15) ve martın başında alıcam. Normal devamsızlık ve rapor hakkımı kullanmamaya çalışıyorum fazla. Böylece 9 haftada lysden önce izinim olacak
-- yorumları bekliyorum.. Daha önce alan yok mu ?
Neye göre bu kadar erken alacaksın? Ayrıca 14-15 aralıkta ve martın başında alıcam diyorsun. 2 kere heyet raporu alınabiliyor mu?

Son düzenleme:
Soruşturma açılmaz rahat ol.
Raporlar silinip devamsızlığın özürsüze işlenmez.

Son düzenleme:
Hala heyet raporunu ne zaman alayım düşüncesi içerisindeyim. En mantıklı vakit ne zaman karar veremedim bir türlü.

Eğer 1 kere alacaksan 2. dönem başlangıcında (10 şubat) 45 günlük al.
26 marta kadar gitmene gerek kalmaz (sınavın 23 ünde olduğunu düşünürsek yeterli) Okullar 24 ocakta kapanıyor. 15inden sonra ders yapılmasa tatille birlikte 24 günde oradan gelecek.(15+9)
24+45=69 gün izin..
Peki 2 kere alsak ?

Son düzenleme:

Benim planım 2 kere almak zaten. Aralığın 9unda alırsan 45 gün tam ocak 24e geliyor .(3 sınavı olan derslerin 2sine , 2 sınav olan derslerin 1ine girdiysen al tabi)
45 gün o şekilde 15 günde tatil = 60 günlük bir zaman..( Fakat ben 13ünde alıcam sınavların tarihi sebebiyle :D )

Neyse 60 gün öyle tatil oldu. Eğer b*kunu çıkarıp şubat 10dada alırsam ygsye kadar hiç okula gitmeme gerek kalmaz :D Lys için almayı düşünmüyorum zaten okul 9 hafta izin veriyor.

Öyle 2 kere alma şansımız varken, bizde 2 kere alalım o zaman, yani okula gitmeme şansımız varken neden gidelim ki.

Geri