• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bune ya :/

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
caner sende damage almamıssın :) masterde iyi item yapmıs ama oynuyamamıs belli. ben olcaktum tablo tam tersi olurdu :)

----------

Karthus sevenlere bir tavsiye:
kırmızı ile boyalı olan yerdeki itemlere bakın benim aldım itemleri alırsanız ability 1000k+ oluyor. birde baron'u keserseniz 1300 1200 civarı
4. item 20 olursa kill 1200 oluyor. tabi master + rune lerde abilityse baya süper birşey olur.

399853_3280536937740_1397063822_33275667_948192591_n.jpg

caner sende damage almamıssın :) masterde iyi item yapmıs ama oynuyamamıs belli. ben olcaktum tablo tam tersi olurdu :)

----------

Karthus sevenlere bir tavsiye:
kırmızı ile boyalı olan yerdeki itemlere bakın benim aldım itemleri alırsanız ability 1000k+ oluyor. birde baron'u keserseniz 1300 1200 civarı
4. item 20 olursa kill 1200 oluyor. tabi master + rune lerde abilityse baya süper birşey olur.

399853_3280536937740_1397063822_33275667_948192591_n.jpg

4 phantom dancer mı, yapmayın ya:( tmm hızlı vurursun, hızlı koşarsın ama 2phantomla hatta 1 phantomla çok daha ii bi build yapılabilir. gerçi masteryinin pasifiyle ii işe yarıodur belki ama...

hahahah adamımsın :) aynı fikirdeyim ulti, attığı hariç süepr feeder.

Kendi zayıf e skili zayıf w skili bişey yapmıyor zaten Q skili desen üstüme denk getirdi de damagesi kaldı :D

karthusun kulenin dibinden ayrılmasına gerek yokki, sadece kule dibinden ulti çakması bile yeterli^^oynamayı bilen karthus feedlemez, ağlatır:)

4 phantom dancer mı, yapmayın ya:( tmm hızlı vurursun, hızlı koşarsın ama 2phantomla hatta 1 phantomla çok daha ii bi build yapılabilir. gerçi masteryinin pasifiyle ii işe yarıodur belki ama...karthusun kulenin dibinden ayrılmasına gerek yokki, sadece kule dibinden ulti çakması bile yeterli^^oynamayı bilen karthus feedlemez, ağlatır:)
Ultiyi atçak ölcemmi ben hemen :D

----------

geçenlerde maçda kartus 1 ultiyle qadra yaptı
Ya oğlum bala bişeye :D canları az olduğu zaman alıyor sadece

Ultiyi atçak ölcemmi ben hemen :D

----------

Ya oğlum bala bişeye :D canları az olduğu zaman alıyor sadece

karthus oyunun ileri zamanlarında ashe, shaco, caitlyn gibi heroların yarı canını, hatta %60 canını götürüyor:) beslenmesine göre daha da götürebilir:) ki takım savaşının başında bassa bile karşı takım için çok geriden başlamak demek bu:) kısacası karthus oynamayı biliyorsa ağlatırrrr

geçenlerde maçda kartus 1 ultiyle qadra yaptı

classic:)

Geri