• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ByCaNeR # Röportaj # 27 Eylül 2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
Adı Soyadı : - Caner Karadağ

Doğum Tarihi : - 24.12.1994

Yaşadığı Şehir : - İstanbul

Memleket : - Erzurum

Meslek : - Lise bitti üni için uğraşıyoruz bakalım artık

Tuttuğu Takım : - Beşiktaş

Burcu : - Oğlak

lblwj.png

Hobileriniz : - Müzik dinlemek , oyun oynamak, spor yapmak , film izlemek kısacası klişe hobiler :D

Fobileriniz : - Pek fobim yoktur açıkcası mesela evde örümcek görsem korkmam ama tekrar baktığımda yerinde yoksa o zaman fena korkarım :(

Forumdaki İlk Nick'i : - ByCaNeR diye hatırlıyorum :(

Silkroad İle Tanışması : - Teyzemlere gitmiştim o zaman bi rahat 7 sene var arada ordaki cafeye gitmiştim orda görmüştüm max level 20'ydi . Keşke o günlere tekrar gidebilsek:(

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : - Valla programlar için girdim bi dahada çıkamadım değişik bi büyüsü var bu sitenin :D

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : - adımın yanına By ekledim öyle buldum zor olmadı :D tabi dalga geçende çok ByNCaNeR diye :D haklılar da yaş 18 ulan hala bu nick :(

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : - Forumda pek yokta oyunlarda aileye hakaret , oyunu bilmeyip lag denmesi

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : - Fitness seçtim çünkü bodyde belirli bi sınır yok dolayısıyla süreklilik isteyen birşey hele ki vücudunuzu çok yukarılara çıkardığınızda sporu bırakmak gibi bi hata yaparsanız aynanın karşısına geçip vücudunuza bakıp hayattan nefret edebilirsiniz. fitness da amaç yağ oranını düşürmek sağlıklı olmak yani fit olmak. ve bu arada yaptığım programıda öneririm herkese P90X.

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : - herkes kendi kişiğiyle güzel be bırakalım başkalarını :D

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : - belirli bi kategori yok kulağıma güzel gelirse baya bi dinlerim sonra unuturum öylede bi kötü yanım vardır :D bazen denk gelirse 2 3 kere daha dinlerim sonra yine unuturum :D

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : -Gezmek görmek tabiki güzel şeyler ve bende dolayısıyla severim. 1 kaç ili gezdim o kadar.

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : - Amerika olabilir yaşam şartlarından dolayı inşallah bigünde gidebilme imkanım olur.

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : - Ne çektin be ümit abi :( bence gayet iyi bir yönetici bu günlere kadar getirdiğine göre işini çok iyi biliyor :D ayrıca ümit abinin attığı banlar ayrı bi zevk veriyor insana :D
Terk-i Diyar : - İlk başlarda tanımazdım sonradan tanıdım verdiği öğütler on numara :D sıkıntı olursa bana gel demesi ayrı bi güzellik
The Bright : - En hızlı yükselenlerden biridir bence :D ışık hızıyla yönetici oldu ama hakediyor adam :D
Ruthless : - Karaca hem forumda olsun hem oyunlarda olsun başarılı bi adam. adamın dibi :D

KaRa : - Pek muhabbetimiz yoktur ama foruma büyük katkısı var .
Saint : İlk olarak sroda tanıdım kısa sürede fena çarlar yapıyor kesinlikle başarılı biri :D

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : - İlkokulda yapıyım dedim elimi yaktım :( anca peynir zeytin koyar yerim öyle captaincoco gibi marifetli değilim :D

En sevdiğiniz renk ? : - mavi siyah beyaz birsürü var işte :D

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni ? : - Belirli bir şarkı yok kulağa hoş gelen hepsi güzeldir benim için.

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : - Küçükken ben , halaoğlum bide amcaoğlum çöp arabasına arkasına atlayıp arabayla 20 dakikalık bi yol gitmişiz pendiğin merkezine kadar :D gerçi hatırlamıyorum ama yapmışız öyle bi çılgınlık :D

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : - içimde kalsın gitmesin bi yere :(

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : - Ailem.

Hayvan besliyor musunuz ? : - Bi ara kedimiz vardı köpekler öldürmüştü hayvanı ondan sonra bi daha beslemedim :(

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : - Fok balığı gibi konuşmasın bıyıkları olmasın yeter :D

Benzetildiğiniz biri var mı ? : - Babam :D

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : - yok be nereye ediyo

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : - bilgisayar ve ya elektronik elektrik üzerinde bi meslek yapıp hayatımı sürdürebilirim. evlenmek pek bana göre değil belki 30 lu yaşlarda o yaşa kadar takılırım öyle işte ya

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : - Normal bi insanın nasılsa benimde öyledir

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : - örnek aldığım birisi yoktur insan kendisi olmalı bence ben şunun gibi olmalıyım demek yerine herşeyiniz düzgün olsun en önemlisi bugünün işini yarına bırakmayın ki benim en çok yaptığım hatadır :/

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? :Güzel olmuş ya insanların merak ettiği şeyler vardır elbet :D

İnanmıyorum ya, caner ile aynı gün doğmuşum..

Sorayım bari, saat kaçta doğdun lan? :pispis

Son düzenleme:
Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : - İlkokulda yapıyım dedim elimi yaktım :( anca peynir zeytin koyar yerim öyle captaincoco gibi marifetli değilim :D

Duygulandım :((((((

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : - Valla programlar için girdim bi dahada çıkamadım değişik bi büyüsü var bu sitenin :D Hokus pokus yapmışlar. :D

İnanmıyorum ya, caner ile aynı gün doğmuşum..

Sorayım bari, saat kaçta doğdun lan? :pispis
ne bileyim la :D sorarım bi ara anneme :D

----------

Duygulandım :((((((
o değil annem bütün kızlara yaymıştı rezil olmuştuk lan :D sıcak tavaya soğuk suyu foşş diye dökmek o zamanki aklımı seveyim :D

----------

Adam hemşerim çıktı.
ooooo hemşo napıyon ya :D ama erzuruma bi kere gittim lo 5 6 yaşındayken daha çok elazığa gittim bide istanbulda doğdum ya insan köyde napacağını bilmiyo canı sıkılıyo be :D

----------

Bu Röportaj Hep Yöneticilerle mi oluyor :)
ne ara yönetici oldum lan ? :D ben yönetici olursam ondan sonraki günde kıyamet kopar :D

Caner bu forumda yorumlarını en çok beğendiğim kişidir bp dede beraber oynamıştık adamın dibi

Caner bu forumda yorumlarını en çok beğendiğim kişidir bp dede beraber oynamıştık adamın dibi
forumda işe yarıyorumda oyunda hiç bi işe yaramıyorum :D 109 olup 1 hafta 110 lvla anca ulaştım ulan hem eziktik hem pvp yapıyorduk :D yani ben eziktim sen zaten oyunun ilk haftasından seti diziyodun mübarek :D

p90x dediğin programı araştırdım... Tam bana göre gibi görünüyor ;) programı,çizelgesini bana özel mesajla atabilirsen çok minnettar olurum caner :shm: hatta dua ederim trollsüz bir hafta geçir dye :D

p90x dediğin programı araştırdım... Tam bana göre gibi görünüyor ;) programı,çizelgesini bana özel mesajla atabilirsen çok minnettar olurum caner :shm: hatta dua ederim trollsüz bir hafta geçir dye :D

valla programı ben satın aldım ama torrent dolu emin olabilirsin :D çizelgeside şöyle ben classic yapıyorum 2 ayda siks packler belli oluyor tabi her ne kadar taş gibi olsada önemli olan üstündeki yağ tabakasıdır o yüzden ekmek şeker un türü şeyleri kesmen lazım protein ağırlıklı şeyler yemen lazım 3 tür program var lean classic bide doubles eğer çok hantal ve şişman değilsen classic öneririm . benim yaptığımda classic zaten alet olarak barfiks barı+şınav barı+ve 3 kilodan 10 kiloya kadar dambıl seti alabilirsin ben hani çıkarıp takmalı dambıl setlerinden aldım çok işime yarıyor çünkü her harekette aynı ağırlığı yapamazsın zorlarıda var kolaylarıda. programı aksatma diyetini uygula bu arada diyetten kastım az yemek değil. bol ara öğün katarak yemek yani ara öğünlerde muz badem fındık türü şeyler yiyebilirsin senin iyiliğin için kilon * 1.5 ve ya 2 protein almalısın 100 kiloysan en çok 200 gram protein en az 150 gram protein almalısınki vücudun gelişsin bu arada bunlarda benim siks packler :D daha büyücekler :D

9fyl9Uh.jpg

Caner kolları çek bakayım. Ne zamandır yapıyon bide?
+ Bitince cdleri yollıyacaktın :D

Caner kolları çek bakayım. Ne zamandır yapıyon bide?
+ Bitince cdleri yollıyacaktın :D
kollar değişik olm anlamadım solun biceps şişti sağın triceps şişti dolayısıyla solda triceps belli olmuyor sağda biceps :D kafayı yicem demekki neymiş elizabeth yengeyi hep sağ elinizle sevmiyecekmişsiniz ara sıra sol elinizle yapınki arada oran orantı olsun :D 1 ay aksadım dolayısıyla bu 2.ayımın ilk haftası oluyor :D aksama değilde çok yoruldum ondan 1 ay ara verdim iyi bişey değil ama en azından gücümü toparladım

edit: cdleri niye vereyim olm :D

Son düzenleme:
kollar değişik olm anlamadım solun biceps şişti sağın triceps şişti dolayısıyla solda triceps belli olmuyor sağda biceps :D kafayı yicem demekki neymiş elizabeth yengeyi hep sağ elinizle sevmiyecekmişsiniz ara sıra sol elinizle yapınki arada oran orantı olsun :D 1 ay aksadım dolayısıyla bu 2.ayımın ilk haftası oluyor :D aksama değilde çok yoruldum ondan 1 ay ara verdim iyi bişey değil ama en azından gücümü toparladım

edit: cdleri niye vereyim olm :D
ben çok ciddiyim bak bu konuda ne kadar para verdin sen bu işe bunu bilmem lazım

ben çok ciddiyim bak bu konuda ne kadar para verdin sen bu işe bunu bilmem lazım
he o konuyu diyorsun vallahi spor aletleri bi 150 yada 100 lira gitmiştir neler aldın dersen

barfiks barı + şınav barı + dambıl seti + yoga matı

ve p90x tr sitesi var ordaki aykut hoca bana çok yardımcı oldu bende dolayısıyla hayatımda ilk defa olsada netden bişeye para verdim satın aldım :D cidden aykut hoca çok iyi biri hani bazıları ürünlerini sattıktan sonra sana yardımcı olmazlar ya aykut hoca çok farklı satsada satmasada senin sorduğun sorulara sabah akşam cevap vermeye çalışan biri. ve bu da onun değişimi
BASARI-4.jpg

çok düzenli çalıştığı ortada bende bu kadar düzenli çalışabilsem keşke :D

Geri