• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ByCaNeR # Röportaj # 27 Eylül 2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
he o konuyu diyorsun vallahi spor aletleri bi 150 yada 100 lira gitmiştir neler aldın dersen

barfiks barı + şınav barı + dambıl seti + yoga matı

ve p90x tr sitesi var ordaki aykut hoca bana çok yardımcı oldu bende dolayısıyla hayatımda ilk defa olsada netden bişeye para verdim satın aldım :D cidden aykut hoca çok iyi biri hani bazıları ürünlerini sattıktan sonra sana yardımcı olmazlar ya aykut hoca çok farklı satsada satmasada senin sorduğun sorulara sabah akşam cevap vermeye çalışan biri. ve bu da onun değişimi
BASARI-4.jpg

çok düzenli çalıştığı ortada bende bu kadar düzenli çalışabilsem keşke :D
ben önce bi diyetisyene görüneyim.Baklava derdinde değilim ben 69 kilodan 60 a düşsem yeter arada kas da yapmış olurum işte zaten omuzlar falan iyi benim.Dahiliyeden sıra alıp gidiliyormuş diyetisyene sanırım onu biliyormusun ? ve sevk edilen diyetisyen sigorta dahilindemi :D

Son düzenleme:
ben önce bi diyetistyene görüneyim.Baklava derdinde değilim ben 69 kilodan 60 a düşsem yeter arada kas da yapmış olurum işte zaten omuzlar falan iyi benim.Dahiliyeden sıra alıp gidiliyormuş diyetisyene sanırım onu biliyormusun ? ve sevk edilen diyetisyen sigorta dahilindemi :D
senin boy kaç la o kilo ne :D zaten p90x yaparsan yağ oranın %10 lara kadar geriler merak etme ve kasda çalıştığın için çok sağlam bi vücuda sahip olursun. valla bilmiyom hiç gitmedim ben diyetisyene :D

senin boy kaç la o kilo ne :D zaten p90x yaparsan yağ oranın %10 lara kadar geriler merak etme ve kasda çalıştığın için çok sağlam bi vücuda sahip olursun. valla bilmiyom hiç gitmedim ben diyetisyene :D
boyu bilmiyorum ki öyle detaylı ölçtürmedim hiç.1.60-1.70 arası birşeydir.. Kilonun ne olduğu değil nerede olduğu önemli sanırım :D ben geçen ramazanda göbeğin genişlediğini farkettim benim fazlalık orada yani onun normale dönmesi ve vücudu birazda olsa normale dönderme derdindeyim hiç yardımcı olmuyorsun bunu yazdım köşeye caner not alın ;)

boyu bilmiyorum ki öyle detaylı ölçtürmedim hiç.1.60-1.70 arası birşeydir.. Kilonun ne olduğu değil nerede olduğu önemli sanırım :D ben geçen ramazanda göbeğin genişlediğini farkettim benim fazlalık orada yani onun normale dönmesi ve vücudu birazda olsa normale dönderme derdindeyim hiç yardımcı olmuyorsun bunu yazdım köşeye caner not alın ;)
nasıl olmuyorum la :D ne dediysen yazdım işte ne sordunda cevabı gelmedi gardaaşş :D

Hmm hangi sorularda yardımcı oluyo örnek versene bi bide o setin tek farkı altyazı olması mı
aynen normal setde zaten 40 dolar :D sorulara gelince sitesinde var soru bölümü oraya ne sormak istiyorsan sor elbet cevaplıyor neyse ben eve gidiyom spor yapmaya :D

tamam caner herşeye yardım ediyor yemeyin hakkını :D
la olm öyle saçma soru soruyonki :D eline programın takvimini almışsın diyorsunki dvd olsa işe yaramıcakmı bu takvim ? böyle sorumu olur takvime bakıp halay çekicek halin yokki la ordaki programı yapıcan işte :D abi ben site verdim valla gerisine karışmıyorum :D

la olm öyle saçma soru soruyonki :D eline programın takvimini almışsın diyorsunki dvd olsa işe yaramıcakmı bu takvim ? böyle sorumu olur takvime bakıp halay çekicek halin yokki la ordaki programı yapıcan işte :D abi ben site verdim valla gerisine karışmıyorum :D
altyazı yok lan burda :D

Ulan caner ne dönek adamsın. Dedin ya benim işler bitsin cdleri sana yollarım die

Geri