• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

C# Silkroad Opcode [Örnek]

Boşuna kafa yorma derim. O kadar Coder var. Adamlar modül'leri hazırlamış. Tek şey editleyip kullanmak kalıyor.
Tabi gene sen bilirsin. :)

Benim geliştirmekten kastım şu atıyorum ben oyuna özel bir harita yapacağım yeni bir bölge yeni bir şehir, yeni moblar bunun şeyler, bu konuda kendimi geliştiricem, geliştireyim ki diğerlerinden bir farkım olsun :)

Benim geliştirmekten kastım şu atıyorum ben oyuna özel bir harita yapacağım yeni bir bölge yeni bir şehir, yeni moblar bunun şeyler, bu konuda kendimi geliştiricem, geliştireyim ki diğerlerinden bir farkım olsun :)

bende onun için uğraşıyorum birkaç aşamaya geldim ama çok fazla zaman olmadığından daha ileriye gitmekte sıkıntı yaşıyorum.. yarım yamalak bilgimle olmayacağını anladım ve ilk önce programlamayı çözüp sonra tasarımını halledip (ki tasarımda sıkıntı yok ben zaten tasarımcıyım :D ) sonrasında bu gibi şeylere başlamayı planlıyorum.. ama henüz programlamadayım birkaç geliştirdiğim proje var.. bunları şimdi nasıl ilerleticem onu çözümlemeye çalışıyorum.. sanada tavsiyem şehir ekleme vs direk sıfırdan yapılamayacağı için sende biryerlerden başlamanı tavsiye ediyorum :D

sen nerelere kadar ilerledin.. ayıptır sorması ?

Geri