• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

C-sro Web den Traderlik oyna (Pahalı Ama Hediyeler Büyük)

EsperenZa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
35
Evet Arkadaşlar Gene yeni bir etkinlikle karşınızdayım :) Bazen Stallarda Dolaşırken gözümüze çarpıyor 11DG ADV B SOX diyoruz OHA nası almış White Kngiht Dressler Fln
İşte artık bizlerde alabiliriz öncelikle bu oyunu size şöyle tanıtayım kesinlikle oyundan birşey yapmıyorsunuz herşey web den isterseniz Red Diamon ile İsterseniz ise Silk(Point)
ile bu oyunu oynayabiliyorsunuz oynadığınz oyunun fiyatına görede hediyeler değişiyor tabiki :) Hangi Şehir ne kadar point ve RD belirttim... artık anlatıma geçelim

Öncelikle Link=sroCN
12679734.jpg

• Gereken leri yazıp Butona tıklıyoruz Ve giriş yapıyoruz
43830646.jpg

Burası En Önemli Kısım
  • Burada kervanımızı 3 yere çektiribiliyoruz jangan dowhang ve hotan isterseniz RD İsteseniz Point ile oynayabiliyorsunuz
  • Jangan=20Point Veya 200RD
  • DW=60Point Veya 600RD
  • Hotan=200Point Veya 2000RD
Aralarındaki Fark İse Daha Çok hediye ve ne kadar yüksek okadar değerli hediyeler İstediğimiz Yeri Seçiyoruz Ve 2.Kısımdan İse RD mi Pointmi Onu Seçiyoruz Ve Uzun Turuncu Butona tıklıyoruz Ve oyunumuz Tamamlanıyor Karşımıza Aşağıdaki gibi bi pencere çıkıyor
36729715.jpg

• Bunlar benim kazandıklarım inanırmısınız sadece deneme amaçlı 200m yatırdım bunları :) Yukardaki yeşil butona tıklayıp ana sayfaya dönüyoruz sıra geldi kazandıklarımıı siteden oyuna aktarmaya her item tek tek aktarılıyor
73645225.jpg

• Gösterline Butona Tıklıyoruz Ve İtem aktarmaya geçiyorz
Burada İtemlerimiz Listelenmiştir İstediğiklerimizi karşılarında gösterdiğim butona tıklayarak çarımıza postalıyoruz max 10dk içinde çarınıza yükleniyor Ve işlem tamamlanıyor :) Ben 200m yatırdım ve bunları kazandım sizin şansınıza artık novalar ve pahalı itemler var gerçekten silkiniz varsa yatırın derim ne kadar varsa Benden bu kadar kOlay gelsin buda Aldıklarımdan Bİ SS ama resimde SOX sandım ADV normal B Gradeymiş olsun :) :)

adszlg.jpg

[ACIKLAMA]Konu Acele ile ve karmaşık olmuş olabilir k.bakmayn ama tamamen kendime aittir başka forumda yok :)[/ACIKLAMA]

SAolasın kardes 1 level charla yapabılıozmu acaba :D bn stall charla denıyecemde

Yine Sen Yine Gsl Konu :) son resimde bnm ismin son kısmı gözükmüş ptden :)

kanka süper konu cok sağolda ... gelmeyek sonra? Yani 100 silklik oynıcaz kazandığımız para 10m :D

Şans :D mesuliyet kabul etmiyora sayfayı ing çevir kazanma geçmişlerine bak orda bn 10 15 kşide nova gördm 1 kişi adv b sox +2 yapmş 11 ondan oynadm ama tehlkeli tabiki her zmn kazck değlz :D

su anda oynayamıyorum bı hata verıyor sonra hediye bolumune gırıyorum 2 sık verıyor 1.cardan 10 dk sorna cıkın fılan 2. su anda oynayamazsınız gıbı bırsey

Gercekten tavsıye edıyorum ben 1 kere 60 silk yatırdım dress cıktı fairy 2. kez 60 yatırdım onemli bisi cıkmadı 3. 60 oynadıgımda bi tane 1999 silklik samuray dres ve kafalıgı cıktı cok abartmayın ama sansınızı deneyın derım

Lütfen biri konuyu adam gibi anLatabilirmi! kaç kere kervan çöektim hiç başaramadım bi hata veriyor ama çözemedim. chrome den de giriş yapılamıyor

Geri