• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

C9 açıldı bizde girelim dedik

bende gelicem gençler oyunda çok şey değişmiş fakat burdan Antalya'ya geçicem ordada bi 2gün kalsam 1günde yolculuk 1günde oyunu indirsem
seneye ordayım :D

Beyler Oyunu indirdim kurdum,
Launchere tıklıyorum İd Pw Yazıyorum login diyorum fakat kabul etmiyor hiç bişi olmuyor dolayısıyla Start diyemiyorum

combo sıkıntı değil de :D stageleri excellent bitiren varmı ? :D

----------

DOEKn.jpg

kill skill felan onların hepsi %70 den yüksek olması lazım öyle biliyorum :D

Beyler burdaki linklerden indirdim,bu hatayı alıyorum ne yapmam lazım ?
adszyx.png

Maxthon 3 tarayıcısını bu tarayıcıyla dene sonra patch attıktan sonra gerek kalmaz tarayıcıya

Tamam çözdüm sorunu net sayfası üzerinden bağlanmak gerekiyormus meğerse bende launherden denıyodum hep :D Birazdan girecem inş oyuna clan falan kuralım maxigame olarak :D

clan girdim ben 85 90 kişimi ne geçen 80 kişi sınırlandırma vardır 85 kişiydik :D pars clanındayım :D

he ne demezsin bütün classları yükseltmişler rangera bi baktım yeni yeni skiller bizim taonun skillerinin cooldownlarını arttırmışlar lanet olası webzen :(

Arkadaşlar indirdik oyunu bu seferde start gelmiyor ne sorun cıkardı böyle :D

o bütün skillere basman daha doğrusu bi combo yaratman zor :D gel bi kapışalım 36 taoyla ? :D

beyler bende başlıcam kasın benı :D

----------

rarlı halde oyunun 4 gb olduğunu görünce birdenbire vazgeçtim :D

Geri