• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

C9 Korean

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
adam harbiden çok iyi assassin bi insanın bu tür şeyleri yapabilmesi için yaklaşık olarak 7-8 parmağını kullanması lazım :D

yok 30 unda başlıyor fakat 3 gün önceden başlıcaz biz key aldık şimdi bi arkadaş mesaj atdı cbtde oynamayanlar erkenden giremicek diyo ama :( ben oynadım ama sizi bilemem :/

video süpermiş ya oyun güzele benziyor nerden indirebilirim oyunu iyi bilen yok mu ya forumda :)

bize şuan çok güzel geliyo ama ileride biz kendi combinasyonumuzu yapınca çocukça oynamış gibi gelicek :)

oyun sıkıyo ya 1 kaç hafta sonra

şaka :D büyük ihtimal webzenin oyununa geçiyo uluslararası olana yalnız bu karşıma gelmesin :( bi skil vuramadan ölürüm :(

la nevrim döndü başım döndü la ordan oraya zıplı alttan ateş çıkarıyo görünmez olyo arkadan vuruyo filan tamam ninja anladık :D

yav site var şimdi versem reklam derler banlarlar :D çünkü burdada c9 bölümü var ama bütün konular o siteden alıntı :D

----------

Kardeşiyle oynuodur :D

caner:hayır kardeşiyle oynamıyor.
ersan:nerden biliyorsun
caner:çünkü bende böyle oynuyorum :D

perwoll reklamından alıntıdır. tüm telif haklarını çaldım :D

Geri