• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

C9 Korean

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yav site var şimdi versem reklam derler banlarlar :D çünkü burdada c9 bölümü var ama bütün konular o siteden alıntı :D

----------

caner:hayır kardeşiyle oynamıyor.
ersan:nerden biliyorsun
caner:çünkü bende böyle oynuyorum :D

perwoll reklamından alıntıdır. tüm telif haklarını çaldım :D

Ersan değil Ensar epic fail

bu oyunu nasıl oynuyonuz olm siz ya knight gibi aynı hiç beceremıyom bunları oynamayı eskıden srodan baska oynamadık sımdı bu guzel oyunları oynayamıyoruz :)

ne yani 30 unda cbt de oynamayanlar giremiycek mi :(

yok la obt zaten 30 unda ama türkiye saatiyle 31 oluyo yada 30 çekiyosa ayınr 1 i :D fakat biz cbt oynadık ayın 28 inde başlıcaz bilmiyom webzen öyle bişey yapmayabilir

----------

Videomu neden koydun buraya Caner yaa :S

kore vatandaşlık numaranmı vardı senin :(

----------

bu oyunu nasıl oynuyonuz olm siz ya knight gibi aynı hiç beceremıyom bunları oynamayı eskıden srodan baska oynamadık sımdı bu guzel oyunları oynayamıyoruz :)

knight değil bu hiç benzemiyor :D

----------

c9a bakmak isteyenler çabuk gelsin kore swsinde oynuyo arkadaş
C9TR.Net Live Broadcast - live streaming video powered by Livestream

----------

beyler nasıl bi oyun acaba diye merak ediyonuz şimdi canlı yayın var gelmiyonuz :D

Geri