• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[DUYURU] Cabal Online Türk Serverı Red Moon Geliyor!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Serenity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Safeguard eventi cok iyi yaptı eski serverları. Herşey ucuzladı eski serverlardada başlansa RedMoonda da başlansa rahat item yapılır artık. Güzel el attılar bu serveri getirmekle ama biraz geç kaldı Geçen yıl açılsa daha çok oyuncu olurdu

Beyler bende başlıyorum oyun iniyo şuan cabal'a 2005 gibi başlamıştım uzun süre oynadım az çok hatırladıklarımla geliyorum

Şu an sanırım beta sürümü olarak yurt dışına açık diye biliyorum. Tam emin değilim ama tamamen kulaktan dolma bir bilgi. Şahsi kanaatim bul yıl sonu açılacak gibi. Yeni karakterler, skill ler, canavarlar. Bakalım neler gelecek.

beyler bende uzun süredir ara vermiştim.Şimdi tekrar oynamaya karar verdim.Yeni çar açıcam yardımcı olacak var mı ? Guild,vs hakkında.... EDİT:yeni sw de açıcam.

Geri