• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cabal Republic

Serenity

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
14
cabal-banner-jpg.jpg

Web Sitesi: Cabal Republic (Facebook)
Client:
Link

Client (Torrent):
Link
Patch: Link (Clienti indirdikten sonra bunu içine atın.)
Kontrol Paneli: Cabal Republic » Login
Ranking: Cabal Republic » Rankings
Forum: Republic Cabal
Server Rateleri:

Exp: 150x
Craft: 300x
Skill: 1500x
Alz: 60x
Mob başına düşen item sayısı: 2x

Yeni Dungeonlar:
Forgotten Temple B2F
Forbidden Island
Stream Crazy [Easy,Normal,Hard]

[ACIKLAMA]Server, 14.08.2012 tarihinde açılmıştır. Versiyonu EP.2 ancak EP.8'e kadar olan bazı güncellemeleri de içermektedir. Oyunda "Vote Sistemi" bulunmaktadır.[/ACIKLAMA]
[BILGI]Oyuna başlayacaklar için kısa bir bilgi:
1. Server Ep.2'ye ait olduğu için class rank görevlerini yapmayı sevmeyenler için sıkıcı olabilir. (Ep.8'de olduğu gibi kolay değil, eski sistem var, her 3 mapi tek tek gezmeniz gerekiyor.)
2. Server, Craft üzerine kurulu yani yerden çok fazla drop beklemeyin. (Cash Shop'ta craftı daha hızlı yapabilmeniz için bazı itemler hazır ekli.)
3. Oyunun admini ile de konuştum ve serverın uzun ömürlü olmasını istiyor. Bu yüzden de rateler çok uçuk değil (Silkroad oynayanlar için EliteSro gibi.), şuanda 3 adet Server var, ben Low-Rate olan serverdayım.
4. Oyunda "Marvel" isminde bir Guild kurdum, ancak yanlış anlaşılmasını istemem konu altında geleceğim diyen arkadaşlar bu guildten olduğu için bu ismi kullandım.
5. Bu "Bilgi" notu içinde yazan her şey benim kişisel görüşlerimden ibaret. Oyunu gerçekten anlamak için sizin oynamanız gerek.[/BILGI]

Son düzenleme:
Serverda oynuyorsan durumlardan biraz bahsetsene belki gelebilirim. Mesela lag var mı? Oyuncu var mı? Nation war var mı? Droplar abartılı mı? %28 amp filan düşmüyor di mi direk?

ya ben indirdim eu serverındayım okçu açtım ama oynamayı bilmiyorum gelin beraber kasalım

----------

5 dakikaya iner oyun nickini falan yaz hem oyunu öğretin biraz. Ben str int dex kaç tane vericez bilmiyorum :(

ya ben indirdim eu serverındayım okçu açtım ama oynamayı bilmiyorum gelin beraber kasalım

----------

5 dakikaya iner oyun nickini falan yaz hem oyunu öğretin biraz. Ben str int dex kaç tane vericez bilmiyorum :(
Arkadaş indirdikten sonra ben bi ondan aldığım duyumlara göre belki gelirim olmadı başka bi tane var gözüme kestirdiğim ona geçicem. Gerekli yardımı ben sana yaparım. skype ekle yeter. sin4n77 diye arat skype adım. Olmadı asıl serverde 160 lık okçu arkadaşım var o sana anlatır herşeyi :D

Beyler cabal pvp hiç oynamadım. Silkroad gibi kolay kasılıyormu , item yapması falan kolaymı?
Cabal oynadım %100 değil ama %90 bilgim var sadece pvp hakkında birşey söyleminizi istiyorum

----------

0,4/1,7GB şuan benim indirme. Oyuna girince nickim Pegasus ya da Serenity olur, en kötü ihtimal Dharma. Oyundan hallederiz stat konusunu, Cabal (EU)'da hangi serverdasın?

Beyler cabal pvp hiç oynamadım. Silkroad gibi kolay kasılıyormu , item yapması falan kolaymı?
Cabal oynadım %100 değil ama %90 bilgim var sadece pvp hakkında birşey söyleminizi istiyorum

Kolay kasılıyor, item yapması normale göre kolaydır.

0,4/1,7GB şuan benim indirme. Oyuna girince nickim Pegasus ya da Serenity olur, en kötü ihtimal Dharma. Oyundan hallederiz stat konusunu, Cabal (EU)'da hangi serverdasın?

Kolay kasılıyor, item yapması normale göre kolaydır.

euda ilk serverdayım ya yeni açtım 3 level :D statları bilmediğim için bıraktım benim şuan %50 3 dksı kaldı

Peki, EU oynayacaksan Mars serverında oynamalısın bence (Ordaki charım; xSovereign - 157lv Force Blader). Son durum: 0,6/1,7GB.

yardımcı olursan tabi gelirim sorun değil oyunu öğret yeter kas falan demiyorum yani :) Bir ara oynamıştım sanırım glavie tarzı çarım vardı

----------

yada o glavie tarzı çar olarak Secions of Fate'den kalmış olabilir aklımda bilmiyorum cabalda var mıydı :D

yardımcı olursan tabi gelirim sorun değil oyunu öğret yeter kas falan demiyorum yani :) Bir ara oynamıştım sanırım glavie tarzı çarım vardı

----------

yada o glavie tarzı çar olarak Secions of Fate'den kalmış olabilir aklımda bilmiyorum cabalda var mıydı :D

Glavie tarzı char olsa olsa Warrior olur sanırım... :D Mars'a giriyorum. Nick: xSovereign. (Oyun download: 0,8/1,7GB. | Bitince dropları kontrol edicem.)

Edit: Oyundayım, Mars ch.10 Bloody Ice. Download: 1,0/1,7GB.

Son düzenleme:
Son Level kaç , kaç dakika yada saatte son levele ulaşabiliriz?

Private Serverde son levele ulaşmak fazla sürmez zaten elle kasmak zorundayız çünkü bot ve ayrıca elle kasmak bile zevkli. Dungeonlere filan gire gire level atlıorsun zaten :) Önemli olan item kasmak.Bu arada ben de başladım indirmeye 20 dk ye inicek :)

Private Serverde son levele ulaşmak fazla sürmez zaten elle kasmak zorundayız çünkü bot ve ayrıca elle kasmak bile zevkli. Dungeonlere filan gire gire level atlıorsun zaten :) Önemli olan item kasmak.Bu arada ben de başladım indirmeye 20 dk ye inicek :)

Cabal kadar güzel bir oyunda ben bot kullanmam zaten. Bot var biliyorum, fakat elle kasması o skillerler süper de kasmak kolaymı acaba :alkis

Çok kolay kasıldığını zannetmiyorum, anasayfasındaki rank da 151 lv anca var. Diğerleri hep düşük exp zor kasılıyosa uğraşmaya gerek yok. Normal cabalda 85 lv im zaten onu oynardım bu kadar zor kasılıyor ise :)

Ya şöyle bi gerçek var. Normal serverinde Silkroad'tan kat kat daha hızlı level atlıyorsun. Bu yüzden private serverde zaten 1-2 saate son levele gelirsin zaten. Ama son level yüksek biraz. Genellik 190-200 filan olur. Bazen 1000 bile oluyor :D Bu serverde son level kaç bilmiyorum. Benimkinin bitmesine de son 10 dk filan kaldı sonra ben de gelicem. Tabi LoL dünya şampiyonası finallerini izlemezsem :D

Geri