• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cabal Republic

28.08.2012 Etkinlikler & Güncellemeler

1. High Rate Server:

Exp:
1500
Skill Exp: 15000x
Reset Sayısı : 2000 (Reset başına +100stat) | (Low Rate Server'da reset yoktur!)
Server'da Class Rank 19'u Cash Shop'tan alabilirsiniz.

2. Twitter Event:

Cabal Republic (RepublicCabal) Twitter'da Followlayın & Özel Hediyeleri Kazanma Şansı Yakalayın!

3. Server Tanıtım Eventi:

Cabal Republic'i mmorpg forumlarında tanıtın & cabal cash kazanın! (Paylaştığınız forumdaki konu linkini buraya gönderin:
Advertising Cabal Republic | Link başına 5CC veriliyor, ancak bu konu gibi çok yorum alırsa daha fazla veriyorlar, örneğin bana 15CC verdiler.)

Köye gitmeden önce bu konuyla ilgileniyoduk , test yapanlar ne sonuca vardı acep?

Köye gitmeden önce bu konuyla ilgileniyoduk , test yapanlar ne sonuca vardı acep?

Low-Rate serverı açıktı sanırım sen köye giderken, onda 125lv yaptım ancak oyun silkroad için örnek vermek gerekirse Elite-Sro gibi bir zorluğa sahip, şimdi Red Moon da açılıyorken bence oynamanın bir anlamı yok artık...

Serverı oynayanlar için Video Event yapılıyor şuan, oyunu tanıtan bir intro hazırlamanız isteniyor son tarih 11 Eylül, beğenilen ilk 3 videoya hediyeler verilecekmiş. (Intro'da yazacağınız şeyler: Cabal Republic Online Private Server » Server High Rate)

Geri